Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


SRL:N VALJAKKOAJOKATSASTUS 14.-15.10.2006

VALMENTAJANA ANDREAS HESSE

ALUSTAVA OHJELMA:

Lauantai 14.10.

klo Saapuminen, hevoset maneesitalliin
8.00 - 9.00 Ilmoittautuminen kurssikeskukseen (Varsanojantie 227),
kurssimaksut ja majoittuminen
9.00 - Pakollinen palaveri Ravintola Ratsumestarissa, aikataulujen tarkistus
10.00 - Valmennus alkaa Uusi iso maneesi
11.00 - 13.00 Lounas
13.00 Valmennus jatkuu Uusi iso maneesi
16.15 - 17.45 Päivällinen
20.30 - 21.00 Iltapala
22.30 Hiljaisuus

Sunnuntai 15.10.

klo 7.00 - 9.00 Aamiainen
8.00 - Valmennus Uusi iso maneesi
11.30 - 13.00 Lounas

Alustava aikataulu (lauantai):

10.00 Andersson Tony
Paulasuo Johanna
Kemppainen Ulla
10.45 Henriksson Barbro
Nyman-Olkkonen Merja
Haavisto Henna
11.30 Suihkonen Nina
Rekola Marko
Kemppainen Ulla
Lounas 12.15 - 13.00
13.15 Kalalahti Hannu
Lehtikunnas Mari
Korhonen Janita
14.00 Hakala Saana
Ora Jaana
Tuominen Hanne-Leena
14.45 Hakala Leena
Korhonen Janita
Ring Linda
15.30 Laaksonen Anna-Maria
Latvala Kristina
Lahti Taru
16.15 Uosukainen Hanna
Jaakkonen Päivi
Järvinen Talvikki

Alustava aikataulu (sunnuntai):

8.00 Andersson Tony
8.30 Henriksson Barbro
9.00 Nyman-Olkkonen Merja
9.30 Ora Jaana
10.00 Tuominen Hanne-Leena
10.30 Järvinen Talvikki
11.00 Jaakkonen Päivi
11.30 Uosukainen Hanna

12.00 - 13.00 Lounas

13.00 Kalalahti Hannu
13.30 Lahti Taru
14.00 Kemppainen Ulla
14.30 Hakala Leena
15.00 Heiskanen Heikki
15.30 Kemppainen Ulla
16.00 Haavisto Henna
16.30 Laaksonen Anna-Maria
2006/katsastusaikataulut.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)