Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
— |
2008:0305tuloksetea [2016/07/25 19:42] (nykyinen) |
||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== Esteajat Kansalliset valjakkoajokilpailut Ypäjä 3-4.5.2008 ====== | ||
+ | |||
+ | |NR|NAME| | ||
+ | | | | |M: | ||
+ | ||**Prix de Villenhuolinta Alue, helppo, avoin ponivaljakoille**|||||||||||||||||| | ||
+ | |301|Vähä-Erkkilä Leena|HESSIN VIVAHDE|29, | ||
+ | |303|Jenny Eklund KrR|ASLAK|36, | ||
+ | |305|Ulla Koskenranta-Aalto |KASKENPÄÄN ANDROMEDA|29, | ||
+ | |313|Essi Tillaéus|KLOCKAS DOROTHEA|47, | ||
+ | |314|Minna Räf UrHu|FRIARS FIRST LOVE|38, | ||
+ | |315|Soila Lehmusvaara UrHu|HESSI IIDA - NIKOLAI|38, | ||
+ | |320|Barbro Henriksson PoM|AUKE|34, | ||
+ | |321|Anna Lehtiö UrHu|AI.KA.HERMANN|39, | ||
+ | |322|Elli-Noora Vienonen SRS|JADE|36, | ||
+ | |323|Nina Jokimies HusR|ASKALON|44, | ||
+ | |324|Janita Korhonen NaR|FRODO| | ||
+ | |326|Saija Huupponen LR TEAM|SYMPHATIL DARKNESS 65 SH|32, | ||
+ | ||**Prix de Horze Alue, helppo, avoin hevosvaljakoille**|||||||||||||||||| | ||
+ | |405|Leena Rimpiläinen KiuRa|MÄNTYMÄEN VELMU|36, | ||
+ | |407|Matti Lahtinen SICY|SHEA|43, | ||
+ | |412|Sanna Järvelä SRS|AMATZONI|29, | ||
+ | |413|Sanna Järvelä SRS|STRELIZIA NIKOLAI| | ||
+ | |415|Juha | ||
+ | |416|Karin Bäckman V-NR|HÄSTHAGENS RAPTUS|29|1|27, | ||
+ | |423|Leena Hakala LoimURa|HIPPU-LIINA|29, | ||
+ | |424|Hanna Nykänen NR|FROSTLANDS SUN|100, | ||
+ | |425|Talvikki Järvinen K-HR|LINDE BOY|54|11|40|10|40, | ||
+ | |426|Heidi Sinda UrHu|VIPERO|31, | ||
+ | |433|Sofia Bussman V-NR|TIGRINNA|38, | ||
+ | |437|Marko Särmäharju UrHu|COEN D|33, | ||
+ | |438|Annika Härkönen SRS|CONVERSANO LEGENY|42, | ||
+ | ||**Prix de Equitrop pron. Kansallinen, | ||
+ | |103|Hannu Kalalahti LoimURa|HESSIN VIHTORI|34, | ||
+ | |104|Saana Hakala LoimURa|PÄTKÄ-JÄTKÄ| | ||
+ | |107|Janita Korhonen NaR|JUSTUS FIA|36, | ||
+ | ||**Prix de Scanlink Kansallinen, | ||
+ | |155|Jaana Ora AnRa|TAMORIN NESTOR|32, | ||
+ | |156|Linda Ring V-NR|WEST SIDE STORY|31, | ||
+ | |162|Jarmo Murola SS-Riders-92|SWEET MARATHON|37, | ||
+ | |163|Leena Hakala LoimURa|KIHIN JUSSI|31, | ||
+ | |164|Hanna Uosukainen SuoRa|ROKKI-POJU| | ||
+ | |166|Ulla Kemppainen YR|JYMINÄ| | ||
+ | |167|Ulla Kemppainen YR|PATORI|35, | ||
+ | |172|Saija Huupponen LR TEAM|HANSA|45, | ||
+ | |173|Heidi Sinda UrHu|RAMSUS|32, | ||
+ | ||**Prix de Hevosopisto Kansallinen, | ||
+ | |102|Raisa Takkinen ValRa|VINSKER|46, | ||
+ | |109|Charlotta Turku|IT´S CALVIN|45, | ||
+ | |110|Fredrik von Schantz V-NR|IT´S CASPER|38, | ||
+ | ||**Prix de Agrimarket Kansallinen, | ||
+ | |153|Taru Lahti TR|SUNLIGHT II|50, | ||
+ | |157|Jouni Heikinheimo LaR|EL CARILLO|100, | ||
+ | |165|Heidi Sinda UrHu|NELSON III| | | | | | | | | | | | | | | | | | ||
+ | |168|Tove-Maria Holmasto KrR|CISCO|45, | ||
+ | |169|Tove-Maria Holmasto KrR|SILVESTER II|45, | ||
+ | |171|Sanna Tirkkonen HusR|CANDY BOY|45, | ||
+ | |251|Ben Simonsén HusR|ARTEMIS - LILI|46, | ||
+ | |||
+ | |||
+ | {{tag> |