Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
2008:lla0305 [2016/07/25 19:42] |
2008:lla0305 [2016/07/25 19:42] (nykyinen) |
||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== Kouluaikataulu Kansalliset valjakkoajokilpailut Ypäjä 3-4.5.2008 ====== | ||
+ | :!: Varmista lähtöaikasi kilpailupaikalla :!: | ||
+ | |||
+ | |NAME|CATEGORY|HOUR| | ||
+ | |326 Saija Huupponen LR TEAM|PRIX DE VILLENHUOLIN|0800| | ||
+ | |SYMPHATIL DARKNESS 65 SH||| | ||
+ | |322 Elli-Noora Vienonen SRS|PRIX DE VILLENHUOLIN| | ||
+ | |JADE||| | ||
+ | |315 Soila Lehmusvaara UrHu|PRIX DE VILLENHUOLIN| | ||
+ | |HESSI IIDA / NIKOLAI||| | ||
+ | |314 Minna Räf UrHu|PRIX DE VILLENHUOLIN| | ||
+ | |FRIARS FIRST LOVE||| | ||
+ | |305 Ulla Koskenranta-Aalto|PRIX DE VILLENHUOLIN| | ||
+ | |KASKENPÄÄN ANDROMEDA||| | ||
+ | |324 Janita Korhonen NaR|PRIX DE VILLENHUOLIN| | ||
+ | |FRODO||| | ||
+ | |301 Leena Vähä-Erkkilä HusR|PRIX DE VILLENHUOLIN|0906| | ||
+ | |HESSIN VIVAHDE||| | ||
+ | |321 Anna Lehtiö UrHu|PRIX DE VILLENHUOLIN| | ||
+ | |AI.KA.HERMANN||| | ||
+ | |318 Sanna Uotila UrHu|PRIX DE VILLENHUOLIN| | ||
+ | |MAPLEHIL AIDEEN||| | ||
+ | |303 Jenny Eklund KrR|PRIX DE VILLENHUOLIN| | ||
+ | |ASLAK||| | ||
+ | |307 Johanna Rosenström|PRIX DE VILLENHUOLIN| | ||
+ | |EKBACKENS BUTTRIK||| | ||
+ | |323 Nina Jokimies HusR|PRIX DE VILLENHUOLIN| | ||
+ | |ASKALON||| | ||
+ | |313 Essi Tillaéus|PRIX DE VILLENHUOLIN|1006| | ||
+ | |KLOCKAS DOROTHEA||| | ||
+ | |412 Sanna Järvelä SRS|ALUEHEVOSET|1030| | ||
+ | |AMATZONI||| | ||
+ | |434 Saana Hakala LoimURa|ALUEHEVOSET| | ||
+ | |HOLKITAR||| | ||
+ | |416 Karin Bäckman V-NR|ALUEHEVOSET| | ||
+ | |HÄSTHAGENS RAPTUS||| | ||
+ | |405 Leena Rimpiläinen KiuRa|ALUEHEVOSET| | ||
+ | |MÄNTYMÄEN VELMU||| | ||
+ | |438 Annika Härkönen SRS|ALUEHEVOSET| | ||
+ | |CONVERSANO LEGENY||| | ||
+ | |423 Leena Hakala LoimURa|ALUEHEVOSET|1115| | ||
+ | |HIPPU-LIINA||| | ||
+ | |425 Talvikki Järvinen K-HR|ALUEHEVOSET| | ||
+ | |LINDE BOY||| | ||
+ | |424 Hanna Nykänen NR|ALUEHEVOSET| | ||
+ | |FROSTLANDS SUN||| | ||
+ | |407 Matti Lahtinen SICY|ALUEHEVOSET| | ||
+ | |SHEA||| | ||
+ | |433 Sofia Bussman V-NR|ALUEHEVOSET|1151| | ||
+ | |TIGRINNA||| | ||
+ | |415 Juha Vilenius UrHu|ALUEHEVOSET| | ||
+ | |KIRKASTUS||| | ||
+ | |437 Marko Särmäharju UrHu|ALUEHEVOSET| | ||
+ | |COEN D||| | ||
+ | |413 Sanna Järvelä SRS|ALUEHEVOSET| | ||
+ | |STRELIZIA NIKOLAI||| | ||
+ | |421 Heidi Sinda UrHu|ALUEHEVOSET|1227| | ||
+ | |VIPERO||| | ||
+ | |104 Saana Hakala LoimURa|KANS.HELPPO PONIT|1320| | ||
+ | |PÄTKÄ-JÄTKÄ||| | ||
+ | |107 Janita Korhonen NaR|KANS.HELPPO PONIT| | ||
+ | |JUSTUS FIA||| | ||
+ | |167 Ulla Kemppainen YR|KANS.HELPPO HEVOSET|1340| | ||
+ | |PATORI||| | ||
+ | |163 Leena Hakala LoimURa|KANS.HELPPO HEVOSET| | ||
+ | |KIHIN JUSSI||| | ||
+ | |162 Jarmo Murola SS-Riders-92|KANS.HELPPO HEVOSET| | ||
+ | |SWEET MARATHON||| | ||
+ | |158 Sirpa Huttunen MänRa|KANS.HELPPO HEVOSET| | ||
+ | |RICHARD||| | ||
+ | |155 Jaana Ora AnRa|KANS.HELPPO HEVOSET| | ||
+ | |TAMORIN NESTOR||| | ||
+ | |160 Marita Johansson MänRa|KANS.HELPPO HEVOSET|1430| | ||
+ | |ELVARI||| | ||
+ | |156 Linda Ring V-NR|KANS.HELPPO HEVOSET| | ||
+ | |WEST SIDE STORY||| | ||
+ | |164 Hanna Uosukainen SuoRa|KANS.HELPPO HEVOSET| | ||
+ | |ROKKI-POJU||| | ||
+ | |172 Saija Huupponen LR TEAM|KANS.HELPPO HEVOSET| | ||
+ | |HANSA||| | ||
+ | |173 Heidi Sinda UrHu|KANS.HELPPO HEVOSET| | ||
+ | |RAMSUS||| | ||
+ | |166 Ulla Kemppainen YR|KANS.HELPPO HEVOSET|1520| | ||
+ | |JYMINÄ||| | ||
+ | |103 Hannu Kalalahti LoimURa|KANS.HELPPO PONIT|1530| | ||
+ | |HESSIN VIHTORI||| | ||
+ | |109 Charlotta Turku|PRIX DE SCANLINK|1610| | ||
+ | |IT´S CALVIN||| | ||
+ | |102 Raisa Takkinen ValRa|PRIX DE SCANLINK| | ||
+ | |VINSKER||| | ||
+ | |110 Fredrik von Schantz V-NR|PRIX DE SCANLINK| | ||
+ | |IT´S CASPER||| | ||
+ | |169 Tove_Maria Holmasto KrR|PRIX DE HEVOSOPISTO|1645| | ||
+ | |SILVESTER II||| | ||
+ | |171 Sanna Tirkkonen HusR|PRIX DE HEVOSOPISTO| | ||
+ | |CANDY BOY||| | ||
+ | |153 Taru Lahti TR|PRIX DE HEVOSOPISTO| | ||
+ | |SUNLIGHT II||| | ||
+ | |157 Jouni Heikinheimo LaR|PRIX DE HEVOSOPISTO| | ||
+ | |EL CARILLO||| | ||
+ | |165 Heidi Sinda UrHu|PRIX DE HEVOSOPISTO| | ||
+ | |NELSON III||| | ||
+ | |251 Ben Simonsén HusR|PRIX DE HEVOSOPISTO| | ||
+ | | ARTEMIS / KIDI / LILI||| | ||
+ | |168 Tove-Maria Holmasto KrR|PRIX DE HEVOSOPISTO|1745| | ||
+ | |CISCO||| | ||
+ | |||
+ | {{tag> |