Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Erot

Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.

Linkki vertailunäkymään

2009:ajat2410 [2016/07/25 16:42] (nykyinen)
Rivi 1: Rivi 1:
 +====== Valmennuskatsastukset 24.-25.10.2009 Ypäjän Hevosopisto ======
  
 +
 +===== la 24.10. Haimi-halli =====
 +
 +8.15 - 8.40 valjakko 1 Antzu Rantanen/ Ben\\ 
 +8.15 - 8.40 valjakko 2 \\ 
 +8.45 - 9.10 valjakko 3 Leena Vähä-Erkkilä - S.W.Summer Dream Prince ​ / Ben\\ 
 +8.45 - 9.10 valjakko 4 Heidi Selänne - Uruss / Heidi\\ ​
 +9.10 - 9.35 valjakko 5 Marko Särmaharju - Coen D  / Ben\\ 
 +9.10 - 9.35 valjakko 6 Iina Arrenius - Symbhonie af jäborude / Heidi\\ ​
 +9.35 - 9.50 valjakko 7 Jarmo Tauriainen -YK Dark Henk&​Pierro ​ / Ben\\ 
 +9.35 - 9.50 valjakko 8 Anne Friis - Friisin Paletti / Heidi\\ ​
 +9.50 - 10.15 valjakko 9 Soila Lehmusvaara - Hessi-Ida &​Nikolai ​ / Ben\\ 
 +9.50 - 10.15 valjakko 10 Minna Harakka -Ylva / Heidi\\ ​
 +10.45 - 11.10 valjakko 11 Milla Leikkilä - Stella Elone  / Ben\\ 
 +11.10 - 11.35 valjakko 12 Ritva Mansikkamäk i- Hessin Jeviiri / Heidi\\ ​
 +12.00 - 13.00 Lounastauko\\ ​
 +12.30 - 12.55 valjakko 13 Heidi Sinda - Jorik M & Bruch van`t Wyldepaed/ Ben\\ 
 +12.55 - 13.20 valjakko 14 Talvikki Järvinen - The Grapjans / Ben\\ 
 +13.20 - 13.45 valjakko 15 Kikka Visakoivu - Vahto / Ben\\ 
 +13.45 - 14.10 valjakko 16 Britta Henriksson-Kontiki / Ben\\ 
 +14.10 - 14.35 valjakko 17 Sonia Nyman - Tarantin / Ben\\ 
 +14.35 - 14.50 valjakko 18 Sari Vilenius -Kirkastus/ Ben\\ 
 +14.50 - 15.15 valjakko 19 Leena Paija -Illuusia/ Ben\\ 
 +15.15 - 15.40 valjakko 20 Ulla Koskenranta -Aalto Symphatil Iceman / Ben\\ 
 +15.40 - 16.05 valjakko 21 Anna Lehtiö- ponipari/ Ben\\ 
 +16.00 - 16.25 valjakko 22 Jaana Sinkkonen-Annastiina/​ Heidi\\ ​
 +16.05 - 16.30 valjakko 23 Pekka Pusa -Vinha-Liinu/​ Ben\\ 
 +16.25 - 16.50 valjakko 24 Minna Raf - Friars First Love / Heidi\\ ​
 +16.30 - 16.55 valjakko 25 Jenny Eklund - Gonzo&​Aslak / Ben\\ 
 +
 +19 ILTAPALAVERI KURSSIKESKUKSELLA LA iltana, __samalla selviää LOPULLISET SU ajoajat__
 +
 +===== Su 25.10. Haimi-halli =====
 +
 +8.00 - 8.25 valjakko 1 Jenny Eklund - Gonzo&​Aslak / Ben\\ 
 +8.00 - 8.25 valjakko 2 Iina Arrenius - Symbhonie af jäborude / Heidi\\ ​
 +8.25 - 8.50 valjakko 3 Leena Vähä-Erkkilä - S.W.Summer Dream Prince / Ben\\ 
 +8.25 - 8.50 valjakko 4 Heidi Selänne - Uruss / Heidi\\ ​
 +8.50 - 9.15 valjakko 5 Marko Särmaharju - Coen D / Ben\\ 
 +8.50 - 9.15 valjakko 6 Satu Korhonen - Pretty Bettiina / Heidi\\ ​
 +9.15 - 9.40 valjakko 7 Jarmo Tauriainen -YK Dark Henk&​Pierro / Ben\\ 
 +9.15 - 9.40 valjakko 8 Anne Friis - Friisin Paletti / Heidi\\ ​
 +9.40 - 10.05 valjakko 9 Soila Lehmusvaara - Hessi-Ida &​Nikolai / Ben\\ 
 +9.40 - 10.05 valjakko 10 Minna Harakka -Ylva / Heidi\\ ​
 +10.05 - 10.30 valjakko 11 Milla Leikkilä - Stella Elone  / Ben\\ 
 +10.05 - 10.30 valjakko 12 Ritva Mansikkamäk i- Hessin Jeviiri / Heidi\\ ​
 + 
 +{{tag>:​2009:​2410}}
2009/ajat2410.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)