Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
2012:mmkoulututkielma [2016/07/25 19:42] |
2012:mmkoulututkielma [2016/07/25 19:42] (nykyinen) |
||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | Single MM koulutulostutkielmaa | ||
+ | |||
+ | Alla MM kisojen koulutulokset. Oikealla sarake // | ||
+ | Seuraavaksi sijaluku tämän mukaan. Sitten sijoituksen ero ja nuoli osoittaman suuntaa. | ||
+ | |||
+ | ^CLT^COMPETITOR^CTRY^ | ||
+ | ^ ^ ^ ^ ^PNTS^CLT^PNTS^CLT^PNTS^CLT^PNTS^CLT^PNTS^CLT | ||
+ | |1|*KWIATEK Bartlomiej|POL| | ||
+ | |2|*DIEKER Christoph|GER| | ||
+ | |3|*VAN DEN BROEK Wilbrord|NED| | ||
+ | |4|*BOHLMANN Detlef|GER| | ||
+ | |5|*VAN DER DOELEN Frank|NED| | ||
+ | |6|*BERNDL Leslie|USA| | ||
+ | |7|*EISENBACH Pia|AUT| | ||
+ | |8|*DHOLLANDER Laurens|BEL| | ||
+ | |8|PROVOOST Christian|NED| | ||
+ | |10|*RISCH Leonhard|SUI| | ||
+ | |11|*BENNETT Emily|GBR| | ||
+ | |12|*HOPER Henrik|DEN| | ||
+ | |13|*CROOKSTON Donna|USA| | ||
+ | |14|*UBEDA RUIZ Manuel|ESP| | ||
+ | |15|SELLIER Michael|FRA| | ||
+ | |16|RODRIGUEZ Joaquín|ESP| | ||
+ | |17|*LAWRENCE Elizabeth|AUS| | ||
+ | ^18^*PIRHOFER Rudolf^AUT^ | ||
+ | ^19^*FáBIAN Láezló^HUN^ | ||
+ | |19|*FANDOS Carlos Sanjuan|ESP| | ||
+ | ^21^*SCHILTZ Franz^LUX^ | ||
+ | |21|*VAN HEESCH Saskia|NED| | ||
+ | |21|PESTMAN Rudolf|NED| | ||
+ | |21|HELLEGERS Frans|NED| | ||
+ | ^25^HELPERTZ Katja^GER^ | ||
+ | ^26^*VIGNAUD Marion^FRA^ | ||
+ | |26|SIMOES António|POR| | ||
+ | |28|*BAJáKI Ferenc|HUN| | ||
+ | ^28^*BAIXO Jorge^POR^ | ||
+ | ^30^*LAUTERBACH Dieter^GER^ | ||
+ | |31|*NYúL Katalin|HUN| | ||
+ | ^32^*HEIKINHEIMO Jouni^FIN^ | ||
+ | ^32^*KWIATEK Weronika^POL^ | ||
+ | ^32^*MUSY COMUNE Lucie^SUI^ | ||
+ | ^35^*CIVIDINI Cristiano^ITA^ | ||
+ | |36|NEILL Pam|GBR| | ||
+ | |37|FOLQUE Francisco|POR| | ||
+ | |38|*MCFARLANE Jock|GBR| | ||
+ | |39|FAIßT Philipp|GER| | ||
+ | |40|*ECALLE Tony|FRA| | ||
+ | |41|*WIEDER Ane|DEN| | ||
+ | |42|*DOBRETSBERGER Andrea|AUT| | ||
+ | |42|*VERBEECK Willy|BEL| | ||
+ | |42|GROSE Ben|GBR| | ||
+ | ^45^*STØKKEN NIELSEN Linn^NOR^ | ||
+ | ^45^*BARBEY Michael^SUI^ | ||
+ | |47|*FREIXA José|POR| | ||
+ | |48|*GRABURN Sterling|USA| | ||
+ | |49|QUINTINO Rui|POR| | ||
+ | |50|*BERTRAM Ian|GBR| | ||
+ | |51|CHEREL Yannick|FRA| | ||
+ | |52|*BRISOU Anne-Violaine|FRA| | ||
+ | |53|*NIELSEN Tina|DEN| | ||
+ | |54|RENAUD Eric|SUI| | ||
+ | |55|*CAIRNS Lorraine|AUS| | ||
+ | |56|GALHETAS Victor|POR| | ||
+ | |57|*KOSTRZEWA Adrian|POL| | ||
+ | |58|*SOLANA MARTI José Ignaci|ESP| | ||
+ | |59|BALLESTER MALLO Francisco|ESP| | ||
+ | |60|VERNAY Benoit|FRA| | ||
+ | |61|*LEMMER Jean-Jacques|LUX| | ||
+ | |62|*BRIXOVA Alena|CZE| | ||
+ | |63|*PERINOTTO Marco|ITA| | ||
+ | |64|KOIER ANDERSEN Monika|DEN| | ||
+ | |65|*MIKKELSEN Ølvind|NOR| | ||
+ | |66|*CASSOTTANA Luca|ITA| | ||
+ | |67|BORJA ALMEIDA Ana Carolin|BRA| | ||
+ | |67|*SIMONSEN Ben|FIN| | ||
+ | |69|RIBEIRO Eduardo|POR| | ||
+ | |70|*WENTEIN Mark|BEL| | ||
+ | |71|*PETREK Jaroslav|CZE| | ||
+ | |71|VALENTE António|POR| | ||
+ | |73|*APOLINÁRIO Filipa|POR| | ||