Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
2012:tulc1202 [2016/07/25 19:42] |
2012:tulc1202 [2016/07/25 19:42] (nykyinen) |
||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== KEILAKUNKKU 1 SU 12.2.2012 TULOKSET ====== | ||
+ | |||
+ | ===== Luokka 1 Prix de JA Tauriainen Oy, samalla nuorten hevosten (4-6-v)keilakunkku ===== | ||
+ | |||
+ | **1. 303 Päivi Valtonen Stonecastle' | ||
+ | 2. 407 Heidi Sinda -Hessin Muusa -07 UrHu 3/ | ||
+ | 3. 318 Vivian Roine -Junibackens Fia PaHe 8/2.32.36\\ | ||
+ | 4. 371 Milla Tuominen -Hessin Myrsky -07 14/ | ||
+ | 5. 469 Heidi Sinda/ -Bajarz -07 23/ | ||
+ | 6. 474 Eija Hietanen/ | ||
+ | |||
+ | ===== Luokka 2 Prix de Ideal Harness, samalla parivaljakoiden keilakunkku ===== | ||
+ | |||
+ | **1. 303 Päivi Valtonen Stonecastle' | ||
+ | 2. 469 Heidi Sinda/ -Bajarz 0 - 7/42.83**\\ | ||
+ | 3. 331 Pinja Sorjonen -Ruskelan Peppi P HusR 6/2.02.72\\ | ||
+ | 4. 318 Vivian Roine -Junibackens Fia PaHe 9/2.11.46\\ | ||
+ | 5. 369 Laura Kallioinen - Ariel II UraT 9/2.12.34\\ | ||
+ | 6. 431 Jarmo Tauriainen /Jenny Thursberg HusR 15/ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | ===== Luokka 3 Prix de Fleck, samalla junioreiden keilakunkku ===== | ||
+ | |||
+ | **1. 308 Satu Valkas -Damon BWKR 0 - 0/24.98\\ | ||
+ | 2. 466 Maari Paju/Satu Myllyniemi -Hessin Jeviiri UrHu 3/2.01.38\\ | ||
+ | 3. 305 Margit Ranta -Rivona UrHu 3/2.18.13\\ | ||
+ | 4. 373 Eija Hietanen/ | ||
+ | 5. 372 Ella Numminen -Hessi-Iida UrHu 6/2.08.49\\ | ||
+ | 6. 467 Leena Paija -Illuusia UrHu 9/2.11.29\\ | ||
+ | 7. 309 Satu Korhonen -Pretty Bettiina VEKARA 9/2.07.86\\ | ||
+ | 8. 371 Milla Tuominen -Hessin Myrsky -07 9/2.16.93\\ | ||
+ | 9. 331 Pinja Sorjonen -Ruskelan Peppi P HusR 12/ | ||
+ | 10. 476 Mervi Laaksamo -Pläsi UrHu 24/ | ||
+ | 11. 370 Iida Kallioinen - Ariel II UraT 24/ | ||
+ | hyl. 415 Pekka Pusa -Vinha-Liinu TRS\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | ===== Luokka 4 Prix de Capolino, samalla senioreiden keilakunkku ===== | ||
+ | |||
+ | **1. 308 Satu Valkas -Damon BWKR 0 - 0/24.61\\ | ||
+ | 2. 309 Satu Korhonen -Pretty Bettiina VEKARA 0 - 29/64.07\\ | ||
+ | 3. 407 Heidi Sinda -Hessin Muusa -07 UrHu 0 - 0/33.50\\ | ||
+ | 4. 415 Pekka Pusa -Vinha-Liinu TRS 6/ | ||
+ | 5. 372 Ella Numminen -Hessi-Iida UrHu 6/2.00.01\\ | ||
+ | 6. 414 Kirsi Visakoivu | ||
+ | 7. 440 Taru Suominen -Usvan Ronja WiuHu 9/2.14.63\\ | ||
+ | 8. 467 Leena Paija -Illuusia UrHu 12/ | ||
+ | 9. 305 Margit Ranta -Rivona UrHu 12/ | ||
+ | 10. 373 Eija Hietanen/ | ||
+ | 11. 466 Maari Paju/Satu Myllyniemi -Hessin Jeviiri UrHu 18/ | ||
+ | 12. 476 Mervi Laaksamo -Pläsi UrHu 18/ | ||
+ | 13. 431 Jarmo Tauriainen /Jenny Thursberg HusR 18/ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | {{tag>: | ||