Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
— |
2014:tul0405 [2016/07/25 19:42] (nykyinen) |
||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== 4.5.2014 VALJAKKOTARKKUUS - kilpailuharjoitus KEILAKUNKKU Cup 3 - TULOKSET====== | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 1 Prix de , samalla KEILAKUNKKU | ||
+ | **1. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky UrHu 0 vp - 2.26,28\\ | ||
+ | 2. Piia Liitiä -Piian Pimu UrHu 0 vp 2.30,19\\ | ||
+ | 3. Saara Hauta-Heikkilä - Smedens Musette 0 vp 2.35,97\\ | ||
+ | 4. Sanna Tuominen - Little Legend 0 vp 2.43,59**\\ | ||
+ | 5. Tuuli Liski -Nikolai UrHu 0 vp 2.47,25\\ | ||
+ | 6. Wilma Karhusaari - Hessin Lilli JRS 0 vp 2.48,12\\ | ||
+ | 7. Päivi Valtonen/ | ||
+ | 8. Jukka Hynnä -Hessin Jeviiri UrHu 3 vp 2.14,03\\ | ||
+ | 9. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Tahiti' | ||
+ | 10. Päivi Valtonen/ | ||
+ | 11. Heidi Sinda -Hessin Odessa UrHu 3 vp 2.43,22\\ | ||
+ | 12. Pia Kaunisto -Hessin Paronitar UrHu 3 vp 2.53,50\\ | ||
+ | 13. Heidi Sinda -Bajarz UrHu 6 vp 2.33,56\\ | ||
+ | 14. Riitta Tamminen/ | ||
+ | Henna Laakkonen - B.A.Frodo HamRa hyl\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 2 Prix de, samalla KEILAKUNKKU | ||
+ | cm\\ | ||
+ | |||
+ | **1. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Tahiti' | ||
+ | 2. Heidi Sinda -Hessin Odessa UrHu 0 vp 2.28,15\\ | ||
+ | 3. Sanna Tuominen - Little Legend 0 vp 2.43,62\\ | ||
+ | 4. Heidi Sinda /Piia Liitiä -Piian Pimu UrHu 3 vp 2.13,41**\\ | ||
+ | 5. Jukka Hynnä -Hessin Jeviiri UrHu 3 vp 2.18,66\\ | ||
+ | 6. Päivi Valtonen/ | ||
+ | 7. Saara Hauta-Huhta - Smedens Musette 3 vp 2.33,65\\ | ||
+ | 8. Annika Tanskanen -Gnist Varde UrHu 3 vp 2.44,32\\ | ||
+ | 9. Henri Rinne - Niemenpellon Mimosa 6 vp 2.12,16\\ | ||
+ | 10. Riitta Tamminen/ | ||
+ | 11. Pia Kaunisto -Hessin Paronitar UrHu 6 vp 2.53,16\\ | ||
+ | 12. Heidi Sinda/Henna Laakkonen -B.A.Frodo& | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | **Luokka 3 Prix de , samalla KEILAKUNKKU | ||
+ | |||
+ | **1. Laura Rinne/Henri Rinne - Elounelma 0 vp 2.14,00 / 48,47\\ | ||
+ | 2. Janette Sinkkonen / Nelli Helin - Ljosprins TRS 0 vp 2.32,35 / 49,74\\ | ||
+ | 3. Heidi Sinda/ | ||
+ | 4. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky UrHu 0 vp 2.20,97 / 59,33\\ | ||
+ | 5. Pekka Pusa -Vinha-Liinu TRS 0 vp 2.10,53 / 1.01,22\\ | ||
+ | 6. Tuuli Liski -Nikolai UrHu 0 vp 2.34,41 / 1.09,94\\ | ||
+ | 7. Wilma Karhusaari - Hessin Lilli JRS 3 vp 2.38,09\\ | ||
+ | 8. Heidi Sinda -Bajarz UrHu 3 vp 2.39,03\\ | ||
+ | 9. Kaisa Kataja -Haukkamäen Arvo UrHu 4,32 vp 2.54,63\\ | ||
+ | 10. Ida Kallioinen - Niemenpellon Mimosa 6 vp 2.16,28\\ | ||
+ | 11. Eveliina Vaittinen -Hessi -Iida UrHu 6 vp 2.20,25\\ | ||
+ | 12. Matti Lahtinen - Shea's Quinlan Team Fincheval 18 vp 23.32,94\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 4 Prix de , samalla | ||
+ | |||
+ | **1. Heidi Sinda -Hessin Muusa UrHu 0 vp 2.16,99 / 50,36\\ | ||
+ | 2. Pekka Pusa / Kaija Hyvönen -Vinha-Liinu TRS 0 vp 2.09,87 / 52,66**\\ | ||
+ | 3. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Elounelma 3 vp 2.14,00\\ | ||
+ | 4. Janette Sinkkonen / Nelli Helin - Ljosprins TRS 3 vp 2.26,38\\ | ||
+ | 5. Heidi Sinda /Annika Tanskanen - Gnist Varde UrHu 3 vp 2.28,25\\ | ||
+ | 6. Matti Lahtinen - Shea's Quinlan Team Fincheval 14,61 vp 2.49,22\\ | ||
+ | 7. Heljä Kämäräinen - Vithatts Algot 17,38 vp 3.06,75\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | {{tag>: |