Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
— |
2014:tulcmm [2016/07/25 19:42] (nykyinen) |
||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== Hevosyksiköiden MM-kilpailut Unkarissa 24.-28.9.2014 Tulokset koe C ====== | ||
+ | ^CLT^COMPETITOR^CTRY^TIME^PNTS TIME^PNTS PENAL^TOTAL^CLT^ | ||
+ | |1|LAUTERBACH Claudia|GER |02: | ||
+ | |2|*MOONEN Jan|NED |02: | ||
+ | |3|*CROOKSTON Donna|USA |02: | ||
+ | |4|*VAN DEN BROEK Wilbrord|NED |02: | ||
+ | |5|*KRIZ Jiri|CZE |02: | ||
+ | |6|*ARNOLD Jacob|USA |02: | ||
+ | |7|MUSY COMUNE Lucie|SUI |02: | ||
+ | |8|*RENAUD Eric|SUI |02: | ||
+ | |9|*LAWRENCE Elizabeth|AUS |02: | ||
+ | |10|*FALLAK Marlen|GER |02: | ||
+ | |11|*BARBEY Michael|SUI |02: | ||
+ | |12|*RISCH Leonhard|SUI |02: | ||
+ | |13|*VIGNAUD Marion|FRA |02: | ||
+ | |14|*HERNER Johan|SWE |02: | ||
+ | |15|*MIKKELSEN Oivind|NOR |02: | ||
+ | |16|*VALENTE Antonio|POR |02: | ||
+ | |17|BALLESTER MALLOLS Francis|ESP |02: | ||
+ | |18|DAVIK Eivind|NOR |02: | ||
+ | |19|SCHILTZ Franz|LUX |02: | ||
+ | |20|*LEITNER Markus|AUT |02: | ||
+ | |21|*HEIKINEHEIMO Jounie|FIN |02: | ||
+ | |22|*MARSHALL Janelle|AUS |02: | ||
+ | |23|*WEBER Isidor|AUT |02: | ||
+ | |24|*BERNDL Leslie|USA |02: | ||
+ | |25|*SIMMONS Sara|GBR |02: | ||
+ | |26|WERE Matt|IRL |02: | ||
+ | |27|*SARNAHARJU Marko|FIN |02: | ||
+ | |28|*ROSSLER Gerald|AUT |02: | ||
+ | |29|*KOSTRZEWA Adrian|POL |02: | ||
+ | |30|GASPAR Szilvia|HUN |02: | ||
+ | |31|*HODI Karoly|HUN |02: | ||
+ | |32|*KWIATEK Weronika|POL |02: | ||
+ | |33|*VAN HEESCH Saskia|NED |02: | ||
+ | |34|*PIMBBLET Nicola|GBR |02: | ||
+ | |35|*WIEDER Ane|DEN |02: | ||
+ | |36|*BRISOU Anne Violaine|FRA |02: | ||
+ | |37|PESTMAN Rudolf|NED |02: | ||
+ | |38|NYUL Katalin|HUN |02: | ||
+ | |39|*LAUTERBACH Dieter|GER |02: | ||
+ | |40|CHEREL Yannick|FRA |02: | ||
+ | |41|RONDZIK Gabor|HUN |03: | ||
+ | |42|*VINCK Renaud|FRA |02: | ||
+ | |43|*LITTLECHILD Ellen|GBR |02: | ||
+ | |44|*FAISST Philipp|GER |02: | ||
+ | |45|PIRHOFER Rudolf|AUT |02: | ||
+ | |46|*LANTOS Gabor|HUN |02: | ||
+ | |47|*STOKKEN NIELSEN Linn|NOR |02: | ||
+ | |48|*CIVIDINI Cristiano|ITA |02: | ||
+ | |49|*PERINOTTO Marco|ITA |02: | ||
+ | |50|WYNANTS Andre|BEL |02: | ||
+ | |51|*CAIRNS Lorraine|AUS |02: | ||
+ | |52|*LIND Camilla|SWE |03: | ||
+ | |53|*KWIATEK Bartlomiej|POL |02: | ||
+ | |54|*MASSMANN Ricardo|CHI |02: | ||
+ | |55|*BAIXO Jorge|POR |03: | ||
+ | |56|GASPAR Zoltan|HUN |03: | ||
+ | |57|ATKINSON Patricia|GBR |02: | ||
+ | |58|*HOPER Henrik|DEN |02: | ||
+ | |59|*CASSOTTANA Luca|ITA |02: | ||
+ | |60|CHODKIEWICZ Alicja|POL |03: | ||
+ | |61|*BARTAK Tomas|CZE |03: | ||
+ | |62|*APOLINARIO Filipa|POR |03: | ||
+ | |63|*JOHANNESEN Wenche|NOR |03: | ||
+ | |64|JELINKOVA Marketa|CZE |02: | ||
+ | |65|*JAMBOR Vilmos|HUN |03: | ||
+ | |66|ROOSILEHT Pille-Riin|EST |03: | ||
+ | |67|KUN Andrea|HUN |03: | ||
+ | |68|FABIAN Laszlo|HUN |03: | ||
+ | |69|*BLOMBERG Anneli|SWE |03: | ||
+ | |70|HOUTAPPELS BRUDER Kelly|CAN |03: | ||
+ | |71|LUNARDON Flavio|ITA |02: | ||
+ | |72|*GUTIERREZ Jorge|CHI |03: | ||
+ | |73|KOUX Peter|DEN |03: | ||
+ | |74|*PETREK Jaroslav|CZE |03: | ||
+ | |||
+ | {{tag>: |