Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Erot

Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.

Linkki vertailunäkymään

2015:1607tulteam [2016/07/25 16:42] (nykyinen)
Rivi 1: Rivi 1:
 +====== PM-kilpailut Vaggeryd 16.-19.7.2015 Tulokset Joukkuekilpailu ======
  
 +CAIJ2*P1
 +
 +|Competitor| ​ |Horse|Dressage|Rank| ​ |Marathon|Rank| ​ |Cones|Rank| ​ |Total|Rank|
 +|Markus Clasén |SWE |Brio |59,​43|4| ​ |56,​63|1| ​ |20,​78|5| ​ |136,84|4|
 +|Oskar Mortensen |SWE |Hot Lips |56,​02|2| ​ |86,​18|7| ​ |3|2|  |145,2|5|
 +|Lisen Keränen |SWE |Aladin IV |65,​69|6| ​ |72,​46|5| ​ |31,​18|7| ​ |169,33|7|
 +|  |  |  |115,​45|2| ​ |129,​09|1| ​ |23,​78|2| ​ |**268,​32**|**1**|
 +|\\ ||||||||||||||
 +|Annika Tamminen |FIN |GNOMAS |63,​67|5| ​ |66,​01|2| ​ |5,​27|4| ​ |134,95|2|
 +|Luna Suhonen |FIN |AI.KA. CHEELIA |66,​11|7| ​ |67,​49|4| ​ |3,​04|3| ​ |136,64|3|
 +|  |  |  |129,​78|3| ​ |133,​5|2| ​ |8,​31|1| ​ |**271,​59**|**2**|
 +|\\ ||||||||||||||
 +|Magnus Qvist |DEN |COCO STAR |57,​34|3| ​ |66,​82|3| ​ |1,​71|1| ​ |125,87|1|
 +|Maria Buchwald |DEN |NEBIOLO |50,​24|1| ​ |82,​31|6| ​ |22,​22|6| ​ |154,77|6|
 +|  |  |  |107,​58|1| ​ |149,​13|3| ​ |23,​93|3| ​ |**280,​64**|**3**|
 +
 +
 +CAI2*P1
 +|Competitor| ​ |Horse|Dressage|Rank| ​ |Marathon|Rank| ​ |Cones|Rank| ​ |Total|Rank|
 +|Susanne Ankermark |SWE |Sagaia |51,​84|2| ​ |85,​78|5| ​ |2,​25|1| ​ |139,87|1|
 +|Emma Gustavsson ​ |SWE |Windy Boy Rocket |52,​03|3| ​ |85,​06|2| ​ |3|2|  |140,09|2|
 +|Karin Söderqvist |SWE |Why Me |53,​89|4| ​ |84,​98|1| ​ |5,​06|5| ​ |143,93|3|
 +|  |  |  |103,​87|1| ​ |170,​04|1| ​ |5,​25|1| ​ |**279,​16**|**1**|
 +|\\ ||||||||||||||
 +|Hannu Kalalahti |FIN |HESSIN VIHTORI |61,​82|7| ​ |85,​38|4| ​ |3,​76|3| ​ |150,96|4|
 +|Anne Friis |FIN |FRIISIN PALETTI |56,​45|5| ​ |93,​64|7| ​ |15,​28|7| ​ |165,37|7|
 +|Leena Vähä-Erkkilä |FIN |S.W. SUMMER'​S DREAM PRINCE |48,​38|1| ​ |113,​94|9| ​ |21,​65|8| ​ |183,97|8|
 +|  |  |  |104,​83|2| ​ |179,​02|2| ​ |19,​04|2| ​ |**302,​89**|**2**|
 +
 +CAI2*H1
 +|Competitor| ​ |Horse|Dressage|Rank| ​ |Marathon|Rank| ​ |Cones|Rank| ​ |Total|Rank|
 +|Jouni Heikinheimo |FIN |El Carillo |48,​01|1| ​ |79,​4|2| ​ |6|7|  |133,41|1|
 +|Heidi Sinda |FIN |INSTRUKTOR |57,​39|9| ​ |101,​67|18| ​ |6,​4|9| ​ |165,46|10|
 +|Talvikki Järvinen |FIN |DANSER T |53,​82|5| ​ |98,​3|16| ​ |20,​49|20| ​ |172,61|15|
 +|  |  |  |101,​83|1| ​ |177,​7|3| ​ |12,​4|2| ​ |**291,​93**|**1**|
 +|\\ ||||||||||||||
 +|Wenche Johannesen |NOR |ENGKILDEGAARDS SATURN |48,​27|2| ​ |85,​14|5| ​ |9,​26|13| ​ |142,67|3|
 +|Linn Støkken Nielsen |NOR |Quinta |62,​73|12| ​ |87,​78|8| ​ |16,​18|17| ​ |166,69|11|
 +|Øivind Mikkelsen |NOR |Tiger Hedegaard ​ |54,​09|7| ​ |  |  |E |6|8|  |60,09|22|
 +|  |  |  |111|2| ​ |172,​92|2| ​ |25,​44|4| ​ |**309,​36**|**2**|
 +|\\ ||||||||||||||
 +|Johan Herner |SWE |Barslunds Kanton |60,​97|10| ​ |77,​68|1| ​ |0|1|  |138,65|2|
 +|Lena Elander |SWE |Zatijn |66,​89|18| ​ |86,​18|6| ​ |19,​8|19| ​ |172,87|16|
 +|  |  |  |127,​86|4| ​ |163,​86|1| ​ |19,​8|3| ​ |**311,​52**|**3**|
 +|\\ ||||||||||||||
 +|Tina Nielsen |DEN |LOEVSKOVS GO BOY |48,​59|3| ​ |92,​12|10| ​ |6,​72|10| ​ |147,43|6|
 +|Liselotte Watson |DEN |LOGAN |74,​59|22| ​ |92,​44|11| ​ |0,​19|3| ​ |167,22|12|
 +|Ane Wieder |DEN |Egelund Mathis |79,​69|23| ​ |105,​22|20| ​ |  |  |W |184,91|21|
 +|  |  |  |123,​18|3| ​ |184,​56|4| ​ |6,​91|1| ​ |**314,​65**|**4**|
 +
 +CAI2*H2
 +|Competitor| ​ |Horse|Dressage|Rank| ​ |Marathon|Rank| ​ |Cones|Rank| ​ |Total|Rank|
 +|Jarmo Tauriainen |FIN |DARK ULKJE, YK DARK HENK, YK DARK PIERRO |46,​96|1| ​ |91,​77|2| ​ |7,​89|4| ​ |146,62|1|
 +|Tove-Maria Holmasto |FIN |SIGLAVY CICERO, PLUTO HIRES, NEAPOLITANO THAIS XL |49,​43|2| ​ |89,​6|1| ​ |15,​89|8| ​ |154,92|2|
 +|  |  |  |96,​39|1| ​ |181,​37|1| ​ |23,​78|1| ​ |**301,​54**|**1**|
 +|\\ ||||||||||||||
 +|Henrik Hansen |DEN |Kalle, Uno Mølgaard, DRISDAL'​S CHARMANN |60,​53|6| ​ |101,​92|5| ​ |5,​02|2| ​ |167,47|4|
 +|Hans-Henrik Nielsen |DEN |Herzzauber,​ NIELS, FRATELLO |63,​36|9| ​ |92,​44|3| ​ |15|7| ​ |170,8|5|
 +|Ole Buch Jensen |DEN |ADAM, WESLEY 140, WINSOR 65 |55,​1|4| ​ |117,​9|10| ​ |4,​26|1| ​ |177,26|7|
 +|  |  |  |115,​63|3| ​ |194,​36|2| ​ |9,​28|2| ​ |**319,​27**|**2**|
 +|\\ ||||||||||||||
 +|Eva Ottosson |SWE |Winetta, Remmevads Pingo, Bielinek, Siglavy Capriola XXII-3L, Avon, Adrian |51,​68|3| ​ |105,​04|7| ​ |7,​62|3| ​ |164,34|3|
 +|Yngve Käll |SWE |Galleway, Libell, Liberty |63,​34|8| ​ |99,​24|4| ​ |13,​7|6| ​ |176,28|6|
 +|Camilla Ahlberg |SWE |Fleury, Carat, Troja (SWB), WEISS |64,​89|10| ​ |103,​03|6| ​ |11,​33|5| ​ |179,25|8|
 +|  |  |  |115,​02|2| ​ |202,​27|3| ​ |18,​95|3| ​ |**336,​24**|**3**|
 +
 +
 +{{tag>:​2015:​1607 :​2015:​tulokset}}
2015/1607tulteam.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)