Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Erot

Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.

Linkki vertailunäkymään

2014:llc0108 [2016/07/25 09:42] (nykyinen)
Rivi 1: Rivi 1:
 +====== Valjakkoajon SM-kilpailut Savijärvi/HusR 1.-3.8.2014 Lähtölista Koe C ======
 +
 +^  ^^^A+B^^vaunu^aika
 +^^^^^^^
 +^  ^Luokka 1  Alue helppo, ohjelma Helppo 2.4^^^^^
 +|1|301|Wilma Karhusaari JRS - Hessin Lilli|||125|10:00|
 +|2|320|Carina Korhonen Nur - Por Erik|94,62|3|110|
 +|3|321|Tuuli Liski UrHu - Nikolai|91,04|2|110|
 +|4|345|Laura Haapakoski UrHu - Hessin Myrsky|82,09|1|110|
 +^  ^Luokka 2 Alue Noviisiluokka, ohjelma Helppo 2.4,^^^^^
 +|1|312|Heidi Koski HusR - HS Choko|||125|
 +|2|399|Essi Kajander HusR - Lustig|112,79|4|125|
 +|3|440|Ben Simonsen HusR - sg Felicie / sg Hard Rock / sg hop scotch|98,37|3|150|
 +|4|371|Leena Jokinen K-GR - Ivanhoe av Friheten|81,35|2|111|
 +|5|411|Kirsi Pajunen SRS - Evelien K.|72,39|1|140|
 +^^Luokka 3-4 Alue helppo, ohjelma Helppo 2.5^^^^^
 +|1|430|Tove Söderholm Korsholms - Lumina II|104,56|4|125|
 +|2|316|Heidi Koski HusR - Ai.Ka. Cheelia|101,02|3|125|
 +|3|342|Ann-Katrin Finell V-NR - Bamblys|99|2|125|
 +|4|435|Riitta Tamminen MySeRa - Adel|91,01|1|140|
 +^ ^Luokka 6 Kansallinen helppo, ohjelma Helppo 2.6^^^^^
 +|1|155|Talvikki Järvinen TwR - Fast Freddy van Egenoven|123,3|8|140|11:15|
 +|2|202|Ulla Koskenranta-Aalto HusR - Kaskenpään Andromeda / Symphatil Iceman|118,36|7|125|
 +|3|115|Deilina Bishop KamaRa - Santalan Diana|117,81|6|142|
 +|4|158|Sirpa Huttunen MänRa - Veluto|108,83|5|140|
 +|5|181|Kirsi Visakoivu UrHu - Pikku-Epeli|105,94|4|140|
 +|6|157|Ulla Kajander PeRa Perttulan Ratsastajat - Hikon Hilarius|97,43|3|125|
 +|7|114|Sari Vilenius UrHu - Silent's Black Queen 77 W|95,55|2|125|
 +|8|154|Talvikki Järvinen TwR - Danser T|91,16|1|140|
 +^  ^Luokka 8 Kansallinen vaikea, ohjelma Vaikea 4.6, SM ponit^^^^^
 +|1|105|Anne Friis UrHu - Friisin Paletti|140,84|4|140|13:00|
 +|2|104|Hannu Kalalahti LoimURa - Hessin Vihtori|133,91|3|140|
 +|3|108|Leena Kalalahti LoimURa - Vuohimäen Havu|129,35|2|140|
 +|4|107|Leena Vähä-Erkkilä HusR - S.W. Summer's Dream Prince|129,18|1|140|
 +^  ^Luokka 10 Kansallinen vaikea, ohjelma Vaikea 4.6, SM hevosyksiköt^^^^^
 +|1|159|Sanna Järvelä SRS - Strelizia Nicolai||10|140|
 +|2|199|Ben Simonsén HusR - Sg Felice||10|140|
 +|3|153|Annika Härkönen MeRry - Conversano Legeny|151,28|3|140|
 +|4|168|Saana Hakala LoimURa - Brudvik Dewin|133,61|2|140|
 +|5|180|Marko Särmäharju SFHY - Coen D|127,44|1|140|
 +^  ^Luokka 11 Kansallinen vaikea, ohjelma Vaikea 4.8, SM hevosparit^^^^^
 +|1|252|Jenny Ehrnstén TFC - Gwiazdeczka / Pacynka / Nadia|154,32|3|150|
 +|2|282|Tove-Maria Holmasto KRt - Siglavy Cicero / Pluto Hires|136,35|2|150|
 +|3|253|Jarmo Tauriainen HusR - Yk Dark Henk / Yk Dark Pierro / Dark Ulkje|121,03|1|150|
 +
 +
 +{{tag>:2014:ll :2014:0108}}
  
2014/llc0108.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 09:42 (ulkoinen muokkaus)