Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Erot

Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.

Linkki vertailunäkymään

Both sides previous revision Edellinen revisio
2017:2007tulc [2017/07/23 06:16]
oiv poistettu
2017:2007tulc [2017/07/23 06:18] (nykyinen)
oiv luotu
Rivi 1: Rivi 1:
-====== CAI2* NBCH Savijärvi Gård 2017 Starting order marathon  ======+====== CAI2* NBCH Savijärvi Gård 2017 Results Cones ======
  
-^Luokka Prix de Varuboden-Osla, Helppo C, +40^^^^pnts+^NR^NAME^^CONES^TIME^PNTS^CONES^PNTS^TOTAL^CLT^ 
-|475|Jokinen Päivi RHR|TURON MILLI|FIN|174,92+^1^HELPPO PRIX DE VARUBODEN-OSLA^^^^^^^^^ 
-^Luokka 4 Prix de Kirahvi Oy, Helppo A, +30^^^^^ +|475|Jokinen Päivi RHR|FIN|6 |2:25,74|0,00|3|0|3,00|1| 
-|455|Ranta Margit FCDC|BJORN VAN DEN BOEZEM|FIN|  | +|475:TURON MILLI|||||||||
-|309|Ylimäki Emmi UrHU|LARKHILL'S SPARTACUS|FIN|175,44| +^2^HELPPO B PRIX DE HTS PERUNA^^^^^^^^^ 
-|435|Tamminen Riitta FCDC|ADEL|FIN|170,33+|395|Kajander Essi HUSR|FIN| |2:06,89|0,00|0|0|  |1
-|405|Rauhala Nora LoimURa|NIUTONAS|FIN|157,48+|395:AI.KA EIFIONA|||||||||| 
-|432|Vuorinen Kata LITRA|KIRKASTUS|FIN|154,75+|398|Lindqvist Sallamari HUSR|FIN| |2:12,08|0,00|0|0|  |2
-|456|Nikkola Moona LoimURa|AAMU-SÄDE|FIN|146,29+|398:AI.KA. EDENELLA 298 RUSS|||||||||| 
-^Luokka  Prix de Aika Talli, Helppo B, +30^^^^^ +|401|Leskinen Tuula KvR|FIN|18 |2:19,52|0,00|3|0|3,00|3
-|326|Tuomisto Marjo HOT|BIRCHHILL ISLAY RHUM 108 SH|FIN|  | +|401:KOSKENKUKAN LIEKKI|||||||||| 
-|310|Kärsämä Kati PiPuRa|SMEDENS JOLIE 1194 SH|FIN|111,08+|410|Lahti Taru Team RR|FIN|12 |2:23,52|0,00|3|0|3,00|4
-|335|Takamäki Maisa EVR|KRIS|FIN|104,38+|410:LORANTUS|||||||||| 
-^Luokka 7 Prix de Tuoreverkko, Vaativa A, +25^^^^^ +^3^HELPPO PRIX DE AIKA TALLI^^^^^^^^^ 
-|152|Hakala Saana LoimURa|BAEK'S MISS PETI|FIN|182,03+|310|Kärsämä Kati PiPuRa|FIN| |1:55,15|0,00|0|0|  |1
-|118|Koski Heidi HUSR|FELICITY MIRIS 118 RP|FIN|163,2| +|310:SMEDENS JOLIE 1194 SH|||||||||
-|113|Johannessen Wenche NOR|DORTHEALYST BLACK FANNY|NOR|162,36+|335|Takamäki Maisa EVR|FIN| |2:14,28|0,00|0|0|  |2| 
-^Luokka Prix de HTS PerunaHelppo B+30^^^^^ +|335:KRIS|||||||||| 
-|398|Lindqvist Sallamari HUSR|AI.KA. EDENELLA 298 RUSS|FIN|135,97+|326|Tuomisto Marjo HOT|FIN| |  |0,00|0|0|  |ELIM| 
-|401|Leskinen Tuula KvR|KOSKENKUKAN LIEKKI|FIN|132,78+|326:BIRCHHILL ISLAY RHUM 108 SH|||||||||
-|395|Kajander Essi HUSR|AI.KA EIFIONA|FIN|119,23+^4^HELPPO PRIX DE KIRAHVI OY^^^^^^^^^ 
-|410|Lahti Taru Team RR|LORANTUS|FIN|114,21+|309|Ylimäki Emmi UrHU|FIN| |2:33,14|0,00|0|0|  |1
-^Luokka 16 Prix de Närpes Grönsaker, CAICh2*-P1, +20^^^^^ +|309:LARKHILL'S SPARTACUS|||||||||| 
-|656|STERNHAG Oliver|EXACT|SWE|122,83| +|455|Ranta Margit FCDC|FIN| |2:43,09|0,00|0|0|  |2| 
-|655|HOEPER William|DOW JONES|DEN|120,24+|455:BJORN VAN DEN BOEZEM|||||||||| 
-|657|KARHUSAARI Wilma|BENIAMIN|FIN|118,47+|432|Vuorinen Kata LITRA|FIN|7 |2:33,07|0,00|3|0|3,00|3| 
-|654|STRAUSS Elise|SIR JAMES|SWE|110,41| +|432:KIRKASTUS|||||||||| 
-^Luokka 14 Prix de CobiloCAIJ2*-P1+20^^^^^ +|435|Tamminen Riitta FCDC|FIN|15 |2:37,57|0,00|3|0|3,00|4
-|737|LISKI Tuuli|ARVALON GOLDEN SCARLETT|FIN|239,15+|435:ADEL|||||||||| 
-|742|KOIVULA Eveliina|URAFAS|FIN|159,3| +|405|Rauhala Nora LoimURa|FIN|8 10 |2:46,83|0,00|6|5|11,00|5
-|725|HAAPAKOSKI Laura|KOKONAS|FIN|152,56+|405:NIUTONAS|||||||||| 
-^Luokka 17 Prix de Hans Klotz, CAIJ2*-P2. +20^^^^^ +|456|Nikkola Moona LoimURa|FIN| |  |0,00|0|0|  |  
-|711|STØLEN Irja Vågene|A:SVINGENS EDDA – B:SYLVESTER BERGER|NOR|197,65| +|456:AAMU-SÄDE|||||||||| 
-^Luokka 15 Prix de Ikaalisten LuomuCAIJ2*-H1+20^^^^^ +^7^VAATIVA A PRIX DE TUOREVERKKO^^^^^^^^^ 
-|701|KRISTIANSEN Linnea|BARRACUDA|SWE|136,55| +|152|Hakala Saana LoimURa|FIN| |2:32,72|0,00|0|0 |1
-^Luokka 12 Prix de Paipis Centralboden, CAIY2*-H1. +20^^^^^ +|152:BAEK'S MISS PETI|||||||||| 
-|751|RÄTSEP Reelika|SANGAR|EST|186,27| +|118|Koski Heidi HUSR|FIN|18 |2:31,46|0,00|3|0|3,00|2| 
-^Luokka 13 Prix de Continental Fruit Importers and Vihannesyhtymä 3 TCAIY2*-P1+20^^^^^ +|118:FELICITY MIRIS 118 RP|||||||||| 
-|795|SUHONEN Luna|AI.KA. CHEELIA|FIN|159,95+|113|Johannessen Wenche NOR|NOR|2B |2:50,21|4,61|3|0|7,61|3| 
-|796|TAMMINEN Annika|GNOMAS|FIN|150,72+|113:DORTHEALYST BLACK FANNY|||||||||| 
-|794|CLASÉN Markus|BRIO|SWE|144,61+^A^CAI2*-H1 PRIX DE SIGGPAC^^^^^^^^^ 
-^Luokka Prix de Siggp CAI2*-H1+20^^^^^ +|868|MIKKELSEN Kjell Øivind|NOR|2D |2:29,41|0,00|3|0|3,00|1| 
-|871|JOHNSRUD Camilla|TASSO HEDEGAARD|NOR|156,08+|868:CARTOON HEDEGAARD|||||||||| 
-|874|JÄRVINEN Talvikki|ROY JONES|FIN +|859|JOHANNESEN Wenche|NOR|2D 13A |2:29,78|0,00|6|0|6,00|2| 
-|869|RYSGAARD Ann|REGIMENT|DEN|191,94+|859:ENGKILDEGAARDS SATURN|||||||||| 
-|875|HAGGI Eve|VAIRI|EST|185,89+|861|DAVIK Eivind|NOR|2C 19 |2:30,14|0,00|6|0|6,00|3| 
-|876|HEGGESTAD Anette|PHI'S BOLERO|NOR|178,3+|861:AMIGO WALEUR|||||||||| 
-|887|SINDA Heidi|INSTRUKTOR|FIN|172,76| +|874|JÄRVINEN Talvikki|FIN|10 15 |2:33,97|0,00|6|0|6,00|4
-|861|DAVIK Eivind|AMIGO WALEUR|NOR|169,63+|874:ROY JONES|||||||||| 
-|891|TIRKKONEN Sanna|PORSCHE LIFE|FIN|160,69+|872|ELANDER Lena|SWE|2B 2D |2:36,64|0,00|6|0|6,00|5
-|855|KALALAHTI Leena|JUDYM|FIN|158,65+|872:ZATIJN|||||||||| 
-|872|ELANDER Lena|ZATIJN|SWE|153,01| +|867|SÖDERQVIST Karin|SWE|2D 18 |2:45,70|1,85|6|0|7,85|6
-|866|SIMONSEN Ben|SG HARD ROCK|FIN|152,29+|867:LUKAS|||||||||| 
-|867|SÖDERQVIST Karin|LUKAS|SWE|146,23+|862|HEIKINHEIMO Jouni|FIN|8 19 |2:36,17|0,00|9|0|9,00|7| 
-|860|HENRIKSSON Maria|CIPELLA|SWE|144,3+|862:EL CARILLO|||||||||| 
-|868|MIKKELSEN Kjell Øivind|CARTOON HEDEGAARD|NOR|142,32+|871|JOHNSRUD Camilla|NOR|2B 4 15 |2:40,03|0,00|9|0|9,00|8
-|854|JÄRVINEN Talvikki|DANSER T|FIN|138,59+|871:TASSO HEDEGAARD|||||||||| 
-|859|JOHANNESEN Wenche|ENGKILDEGAARDS SATURN|NOR|137,69| +|866|SIMONSEN Ben|FIN|6 11 13A 13C |2:34,31|0,00|12|0|12,00|9
-|862|HEIKINHEIMO Jouni|EL CARILLO|FIN|130,22+|866:SG HARD ROCK|||||||||| 
-^Luokka 10 Prix de Mia Fruto, CAI2*-H2, +20^^^^^ +|854|JÄRVINEN Talvikki|FIN|1 2A 13D 18 |2:40,78|0,00|12|0|12,00|10| 
-|980|OTTOSSON Eva|A:ADRIAN -B:AVON – C:BIELINEK|SWE|187,46+|854:DANSER T|||||||||
-|983|THORÉN Jana|A:BRUCHT FAN DE GREIDPLEATS - B:HIDDE FAN'T WEGJE – C:ZAFIRO|SWE|170,43| +|887|SINDA Heidi|FIN|1 2D 6 15 |2:42,55|0,28|12|0|12,28|11
-|981|KÄLL Yngve|A:BARSLUNDS KANTON - B:LIBELL – C:LIBERTY|SWE|169,27+|887:INSTRUKTOR|||||||||| 
-|982|HOLMASTO Tove-Maria|A:PLUTO HIRES – B:SIGLAVY CICERO|FIN|160,61+|855|KALALAHTI Leena|FIN|2D 4 12 13C 15 19 |2:43,69|0,85|18|0|18,85|12
-^Luokka 11 Prix de Mia Fruto, CAI2*-P2, +20^^^^^ +|855:JUDYM|||||||||| 
-|919|STRAUSS Patrick|A:BAZOCK – B:ERICA'LITTLE ALICIA|SWE|182,49+|891|TIRKKONEN Sanna|FIN|2C 6 8 15 |2:58,38|8,19|12|0|20,19|13
-|920|VENTONIEMI Mia|A:LIZALIE MIRIS – B:NAJAD|FIN|181,73+|891:PORSCHE LIFE|||||||||| 
-|916|FROST Gunlög|A:ABRAKADABRA – B:HOKUS POKUS II|SWE|174,87+|860|HENRIKSSON Maria|SWE|2C 13C 13D 18 |2:58,74|8,37|12|0|20,37|14| 
-|918|JOHANSSON Maria|A:CIMBUS - B:DINKEL – C:HAJDER|SWE|153,43+|860:CIPELLA|||||||||| 
-|917|NOWEN Ewa|A:BRYGGAREN - B:LOJSTA SAFIR – C:SLÅTTERGUBBEN RUFUS|SWE|146,62+|875|HAGGI Eve|EST|2D 8 9 10 12 13A 19 |2:44,48|1,24|21|0|22,24|15
-^Luokka Prix de HankkijaCAI2*-P1, +20^^^^^ +|875:VAIRI|||||||||| 
-|816|HERSTAD Ina Steiro|GLITUR FRA HERSTAD|NOR|177,72+|876|HEGGESTAD Anette|NOR|2A 3 9 15 17 |3:02,83|10,42|15|0|25,42|16
-|814|RÕA Riina|PIN ROCK'S POPPIUS|EST|167,68+|876:PHI'S BOLERO|||||||||| 
-|804|KALALAHTI Hannu|HESSIN VIHTORI|FIN|164,63+|869|RYSGAARD Ann|DEN|2C 6 7 8 13B 15 19 |2:51,37|4,69|21|0|25,69|17
-|805|FRIIS Anne|FRIISIN PALETTI|FIN|163,21+|869:REGIMENT|||||||||| 
-|819|LUND STØEN Jeanette|PENLANGRUG BLACK KNIGHT|NOR|160,16+^B^CAI2*-H2 PRIX DE MIA FRUTO^^^^^^^^^ 
-|848|SINDA Heidi|GNIST VARDE|FIN|154,64+|980|OTTOSSON Eva|SWE|14 19 |3:00,50|9,25|6|0|15,25|1| 
-|803|KALALAHTI Leena|KALIF|FIN|154,23+|980A:ADRIAN - 980B:AVON|||||||||
-|812|TAKKINEN Raisa|KOOIHUSTER HARRO|FIN|151,43+|983|THORÉN Jana|SWE|2C 8 20 |2:59,18|8,59|9|0|17,59|2| 
-|807|VÄHÄ-ERKKILÄ Leena|S.WSUMMER'S DREAM PRINCE|FIN|148,44+|983A:BRUCHT FAN DE GREIDPLEATS - 983B:HIDDE FAN'T WEGJE|||||||||
-|813|SÖDERQVIST Karin|WHY ME|SWE|141,49|+|982|HOLMASTO Tove-Maria|FIN|2D 7 13B 15 19 20 |2:52,21|5,11|18|0|23,11|3| 
 +|982A:PLUTO HIRES - 982B:SIGLAVY CICERO|||||||||| 
 +|981|KÄLL Yngve|SWE| |  |0,00|0|0|  |  | 
 +|981A:BARSLUNDS KANTON - 981C:LIBERTY|||||||||
 +^C^CAI2*-P1 PRIX DE HANKKIJA^^^^^^^^^ 
 +|804|KALALAHTI Hannu|FIN| |2:29,72|0,00|0|0|  |1| 
 +|804:HESSIN VIHTORI|||||||||| 
 +|813|SÖDERQVIST Karin|SWE|8 |2:35,82|0,00|3|0|3,00|2| 
 +|813:WHY ME|||||||||| 
 +|819|LUND STØEN Jeanette|NOR|8 15 |2:33,64|0,00|6|0|6,00|3| 
 +|819:PENLANGRUG BLACK KNIGHT|||||||||| 
 +|807|VÄHÄ-ERKKILÄ Leena|FIN|13B 16 |2:38,86|1,43|6|0|7,43|4| 
 +|807:S.W. SUMMER'DREAM PRINCE|||||||||| 
 +|803|KALALAHTI Leena|FIN|2B 5 15 |2:29,11|0,00|9|0|9,00|5
 +|803:KALIF|||||||||| 
 +|816|HERSTAD Ina Steiro|NOR|2D 8 19 |2:30,62|0,00|9|0|9,00|6| 
 +|816:GLITUR FRA HERSTAD|||||||||| 
 +|812|TAKKINEN Raisa|FIN|2D 6 19 |2:38,91|1,46|9|0|10,46|7
 +|812:KOOIHUSTER HARRO|||||||||| 
 +|848|SINDA Heidi|FIN|2D 12 |2:47,55|5,78|6|0|11,78|8| 
 +|848:GNIST VARDE|||||||||| 
 +|814|RÕA Riina|EST|2A 15 16 18 20 |2:33,12|0,00|15|0|15,00|9| 
 +|814:PIN ROCK'S POPPIUS|||||||||| 
 +|805|FRIIS Anne|FIN|2A 2D 7 8 13C 15 |2:31,82|0,00|18|0|18,00|10| 
 +|805:FRIISIN PALETTI|||||||||| 
 +^D^CAI2*-P2 PRIX DE MIA FRUTO^^^^^^^^^ 
 +|918|JOHANSSON Maria|SWE|15 19 |2:42,36|0,18|6|0|6,18|1| 
 +|918A:CIMBUS - 918B:DINKEL|||||||||
 +|917|NOWEN Ewa|SWE|2B 2D 19 |2:44,47|1,24|9|0|10,24|2| 
 +|917A:BRYGGAREN - 917C:SLÅTTERGUBBEN RUFUS|||||||||| 
 +|916|FROST Gunlög|SWE|1 4 5 10 18 |2:52,74|5,37|15|0|20,37|3
 +|916A:ABRAKADABRA - 916B:HOKUS POKUS II|||||||||| 
 +|920|VENTONIEMI Mia|FIN|3 13A 14 18 |3:04,36|11,18|15|0|26,18|4| 
 +|920A:LIZALIE MIRIS - 920B:NAJAD|||||||||| 
 +|919|STRAUSS Patrick|SWE|2B |3:51,79|34,90|3|0|37,90|5| 
 +|919A:BAZOCK - 919B:ERICA'S LITTLE ALICIA|||||||||| 
 +^E^CAICH2*-P1 PRIX DE NÄRPES GRÖNSAKER^^^^^^^^^ 
 +|654|STRAUSS Elise|SWE|13D |2:40,92|0,00|3|0|3,00|1
 +|654:SIR JAMES|||||||||| 
 +|657|KARHUSAARI Wilma|FIN|8 12 |2:28,22|0,00|6|0|6,00|2
 +|657:BENIAMIN|||||||||| 
 +|655|HOEPER William|DEN|8 13B 13C 19 |2:27,00|0,00|12|0|12,00|3
 +|655:DOW JONES|||||||||| 
 +|656|STERNHAG Oliver|SWE|3 5 8 31A 20 |2:16,74|0,00|15|0|15,00|4
 +|656:EXACT|||||||||| 
 +^F^CAIJ2*-H1 PRIX DE IKAALISTEN LUOMU^^^^^^^^^ 
 +|701|KRISTIANSEN Linnea|SWE|2D 17 |2:43,75|0,00|6|0|6,00|1
 +|701:BARRACUDA|||||||||| 
 +^G^CAIJ2*-P1 PRIX DE COBILO^^^^^^^^^ 
 +|742|KOIVULA Eveliina|FIN|6 |2:42,67|0,00|3|0|3,00|1
 +|742:URAFAS|||||||||| 
 +|725|HAAPAKOSKI Laura|FIN|2C 8 15 |2:45,35|0,00|9|0|9,00|2
 +|725:KOKONAS|||||||||| 
 +|737|LISKI Tuuli|FIN|12A 12B 19 |2:56,30|4,15|9|0|13,15|3
 +|737:ARVALON GOLDEN SCARLETT|||||||||| 
 +^H^CAIJ2*-P2 PRIX DE HANS KLOTZ^^^^^^^^^ 
 +|711|STØLEN Irja Vågene|NOR| |  |0,00|0|0|  |ELIM| 
 +|711A:SVINGENS EDDA - 711B:SYLVESTER BERGER|||||||||| 
 +^I^CAIY2*-H1 PRIX DE PAIPIS CENTR^^^^^^^^^ 
 +|751|RÄTSEP Reelika|EST|1 2B 2C 2D 5 8 12 15 19 |2:35,50|0,00|27|0|27,00|1| 
 +|751:SANGAR|||||||||| 
 +^J^CAIY2*-P1 PRIX DE CONTINENTAL FRUIT IMPORTERS AND VIHANNESYHTYMÄ 3 T^^^^^^^^^ 
 +|795|SUHONEN Luna|FIN|13B 19 |2:36,39|0,00|6|0|6,00|1| 
 +|795:AI.KACHEELIA|||||||||| 
 +|796|TAMMINEN Annika|FIN|2A 8 13C 19 |2:29,22|0,00|12|0|12,00|2
 +|796:GNOMAS|||||||||| 
 +|794|CLASÉN Markus|SWE|2D 13B 13C 20 |2:30,44|0,00|12|0|12,00|3| 
 +|794:BRIO||||||||||
  
-{{tag>:2017:2007 :2017:ll}}+{{tag>:2017:2007 :2017:tulokset}}
2017/2007tulc.txt · Viimeksi muutettu: 2017/07/23 06:18 / oiv