Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revision Edellinen revisio | |||
2018:1904tulc [2018/04/21 19:35] oiv |
2018:1904tulc [2018/04/23 20:58] (nykyinen) oiv |
||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
- | ====== 19.-22.4.2018 CAI3* Kronenberg Tulokset koe B====== | + | ====== 19.-22.4.2018 CAI3* Kronenberg Tulokset koe C====== |
- | + | ||
- | [[https:// | + | |
- | + | ||
- | {{: | + | |
- | + | ||
- | ^HORSE SINGLE^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ | + | |
- | ^CLT^COMPETITOR^CTRY^^A - E^1^^2^^3^^4^^5^^6^^7^^8^^1-8^^MARAT^^ | + | |
- | ^ ^^^^PNTS^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^TIME^CLT^PNTS^CLT^ | + | |
- | |1|OLIVE Jean Michel|FRA||0.00|0: | + | |
- | |2|FAISST Philipp|GER||0.00|0: | + | |
- | |3|BRYNAERT Pieter-Jan|BEL||0.00|0: | + | |
- | |4|CHLADEK Jens|GER||0.00|0: | + | |
- | |5|BRISOU Anne Violaine|FRA||0.00|0: | + | |
- | |6|ULRICH Stefan|SUI||0.00|0: | + | |
- | |7|VIGNAUD Marion|FRA||0.00|0: | + | |
- | |8|SIEBERS Saskia|NED||0.00|0: | + | |
- | |9|HOUTAPPELS-BRUDER Kelly|CAN||0.00|0: | + | |
- | |10|CAMPBELL Frank|GBR||0.00|0: | + | |
- | |11|HOUTERMAN Eline|NED||0.00|0: | + | |
- | |12|VAN DER HORST Jaap|NED||0.00|0: | + | |
- | |13|VAN DER DOELEN Frank|NED||0.00|0: | + | |
- | |14|DIEKER Christoph|GER||0.00|0: | + | |
- | |15|VAN DER VEGT Frank|NED||0.00|0: | + | |
- | |16|KARELSE Pieter|NED||0.00|0: | + | |
- | |17|VINCK Renaud|FRA||0.00|0: | + | |
- | |18|VAN DER VELDEN-RIJKERS An|NED||0.00|0: | + | |
- | |19|DIBBITS Arie|NED||0.00|0: | + | |
- | |20|DE RONDE Piet|NED||0.00|0: | + | |
- | |21|SÖDERQVIST Karin|SWE||0.00|0: | + | |
- | |22|VAN HEESCH Saskia|NED||0.00|0: | + | |
- | |23|SCHUILING Anniek|NED||0.00|0: | + | |
- | |24|HOLTIES Arjen|NED||0.00|0: | + | |
- | |25|TISCHER Marie|GER||0.00|0: | + | |
- | |26|MEULENDIJK Wilma|NED||0.00|0: | + | |
- | |27|VAN DEN BOSCH - JANSEN Cl|NED||0.00|0: | + | |
- | |28|NIELSEN Mie Mosegaard|DEN||0.00|0: | + | |
- | |29|PROVOOST Christiaan|NED||0.00|0: | + | |
- | |30|CASSOTTANA Luca|ITA||0.00|0: | + | |
- | |31|BALLESTER MALLOLS Francis|ESP||0.00|0: | + | |
- | |32|PHILIPPOT Laure|BEL||0.00|0: | + | |
- | |33|CAZEMIER Tonnie|NED||0.00|0: | + | |
- | |34|KIEFFER Nadine|LUX||0.00|0: | + | |
- | |35|DE GROOT-APON Jacqueline|NED||6.75|0: | + | |
- | |36|DAVIK Eivind|NOR||0.00|0: | + | |
- | |37|VAN DER MEIJDEN Stefan|NED||0.00|0: | + | |
- | |38|JOHANNESEN Wenche|NOR||0.00|0: | + | |
- | |39|MIKKELSEN Kjell Oivind|NOR||0.00|0: | + | |
- | |40|ORY DEGOMME Mathieu|FRA||0.00|0: | + | |
- | |41|GOMMERS Joop|NED||0.00|0: | + | |
- | |42|ANDERSEN Monika Koier|DEN||0.00|0: | + | |
- | |43|KANDEL Nicolas|LUX||0.00|0: | + | |
- | |44|MELOTTI Sabrina|NED||2.25|0: | + | |
- | |45|ENEROTH Catharina|SWE||0.00|0: | + | |
- | |46|LIND Camilla|SWE||0.00|0: | + | |
- | |47|LEJEUNE Etienne|BEL||0.00|0: | + | |
- | |47|CLOUGH Sara|GBR||0.00|0: | + | |
- | |49|TRENKER Rodolphe|BEL||0.00|0: | + | |
- | |50|SCHILTZ Marie|LUX||0.00|0: | + | |
- | |51|SCHILTZ Franz|LUX||0.00|0: | + | |
- | |52|RIPLEY John William|GBR||0.00|0: | + | |
- | |53|NIELSEN Tina|DEN||0.00|0: | + | |
- | |54|ADDONDI Gianluca|ITA||3.25|0: | + | |
- | |55|SMEDTS Maud|NED||0.00|1: | + | |
- | |56|BORDET Luca|ITA||0.00|0: | + | |
- | |57|BAIN Gail|AUS||0.00|0: | + | |
- | |58|JOHNSRUD Camilla|NOR||0.00|1: | + | |
- | |59|THIBAUT-MCCAW Maureen|LUX||0.00|0: | + | |
- | |60|GUILLEMETTE Pierre|CAN||0.00|0: | + | |
- | |61|HOEPER Henrik|DEN||0.00|0: | + | |
- | |62|JANS Frederik|BEL||0.00|0: | + | |
- | |63|FARKAS Jozsef|HUN||0.00|1: | + | |
- | |64|HELMUTH Vernon|USA||0.00|1: | + | |
- | |65|JÄRVINEN Talvikki|FIN||14.25|0: | + | |
- | |66|KONGSTED Sofie Amalie|DEN||0.00|0: | + | |
- | |67|SCOTT-BARRETT Karen|GBR||0.00|1: | + | |
- | |EL|DE KONING Bas|NED||0.00|0: | + | |
+ | ^HORSE FOUR-IN-HAND^^^^^^^^^ | ||
+ | ^CLT^COMPETITOR^CTRY^^TIME^PNTS TIME^PNTS PENAL^TOTAL^CLT^ | ||
+ | |1|GEERTS Glenn|BEL| | ||
+ | |2|VINCENT Sebastien|FRA| | ||
+ | |3|WEUSTHOF Mark|NED| | ||
+ | |4|AILLAUD Benjamin|FRA| | ||
+ | |5|VON STEIN Georg|GER| | ||
+ | |6|CHARDON Ijsbrand|NED| | ||
+ | |7|DE RONDE Koos|NED| | ||
+ | |8|TIMMERMAN Theo|NED| | ||
+ | |9|HARM Mareike|GER| | ||
+ | |10|CHARDON Bram|NED| | ||
+ | |11|MOURIER Sebastien|FRA| | ||
+ | |12|COUDRY Thibault|FRA| | ||
+ | |13|BRAUCHLE Michael|GER| | ||
+ | |14|WINTGENS Andreas|GER| | ||
+ | |15|PERSSON Fredrik|SWE| | ||
+ | |16|VAN DER GRAAF Edwin|NED| | ||
+ | |17|HORDE Anthony|FRA| | ||
+ | |18|POENSGEN Rene|GER| | ||
+ | |19|DE RONDE Peter|NED| | ||
+ | |20|DEGRIECK Dries|BEL| | ||
+ | |21|OLIN Axel|SWE| | ||
+ | |22|HESS Sebastian|GER| | ||
+ | |23|TER HARMSEL Herman|NED| | ||
+ | |24|HEUS Hans|NED| | ||
+ | |25|WAGNER Martin|SUI| | ||
+ | ^HORSE PAIR^^^^^^^^^ | ||
+ | ^CLT^COMPETITOR^CTRY^^TIME^PNTS TIME^PNTS PENAL^TOTAL^CLT^ | ||
+ | |1|SELLIER Michael|FRA| | ||
+ | |2|VON BUCHHOLTZ Baroness Am|ARG| | ||
+ | |3|STUYCK Sven|BEL| | ||
+ | |4|HAGEN - DIJKHUIS Sanny|NED| | ||
+ | |5|NIELSEN Hans-Henrik|DEN| | ||
+ | |6|VERHEIJEN Tristan|NED| | ||
+ | |7|SCHWITTE Lars|GER| | ||
+ | |8|MARX Lancelot|SUI| | ||
+ | |9|LETTEBOER Raymond|NED| | ||
+ | |10|FUMAGALLI Claudio|ITA| | ||
+ | |11|DUTILLOY Francois|FRA| | ||
+ | |12|ULRICH Werner|SUI| | ||
+ | |13|HEYLEN Wim|BEL| | ||
+ | |14|JUNG Pierre|FRA| | ||
+ | |15|LÖRCHER Arndt|GER| | ||
+ | |16|DIJKHOF Geert|NED| | ||
+ | |17|SCHEITER Kathrin|GER| | ||
+ | |18|TRIADOU Jean Etienne|FRA| | ||
+ | |19|VAN VLIET Sandor|NED| | ||
+ | |20|GANKEMA Han|NED| | ||
+ | |21|HEUVEL, VAN DEN Rob|NED| | ||
+ | |22|VAN NIEKERK Wayne|RSA| | ||
+ | |23|HEIBING Lars|DEN| | ||
+ | |24|GARRITS Henk|NED| | ||
+ | |25|JÄGER Sascha Albert|GER| | ||
+ | |26|CORSTEN Jos|NED| | ||
+ | |27|VAN DER BURGT Leo|NED| | ||
+ | |28|VERSTAPPEN Harrie|NED| | ||
+ | |29|KINDT Filip|BEL| | ||
+ | ^HORSE SINGLE^^^^^^^^^ | ||
+ | ^CLT^COMPETITOR^CTRY^^TIME^PNTS TIME^PNTS PENAL^TOTAL^CLT^ | ||
+ | |1|VAN DER DOELEN Frank|NED| | ||
+ | |2|NIELSEN Mie Mosegaard|DEN| | ||
+ | |3|SCHUILING Anniek|NED| | ||
+ | |4|OLIVE Jean Michel|FRA| | ||
+ | |5|SIEBERS Saskia|NED| | ||
+ | |6|BRISOU Anne Violaine|FRA| | ||
+ | |7|ULRICH Stefan|SUI| | ||
+ | |8|VAN DER MEIJDEN Stefan|NED| | ||
+ | |9|BRYNAERT Pieter-Jan|BEL| | ||
+ | |10|MIKKELSEN Kjell Oivind|NOR| | ||
+ | |11|FAISST Philipp|GER| | ||
+ | |12|SCHILTZ Franz|LUX| | ||
+ | |13|MEULENDIJK Wilma|NED| | ||
+ | |14|GOMMERS Joop|NED| | ||
+ | |15|VAN DER VEGT Frank|NED| | ||
+ | |16|DE GROOT-APON Jacqueline|NED| | ||
+ | |17|VIGNAUD Marion|FRA| | ||
+ | |18|VAN HEESCH Saskia|NED| | ||
+ | |19|VINCK Renaud|FRA| | ||
+ | |20|DIEKER Christoph|GER| | ||
+ | |21|MELOTTI Sabrina|NED| | ||
+ | |22|HOUTAPPELS-BRUDER Kelly|CAN| | ||
+ | |23|CAMPBELL Frank|GBR| | ||
+ | |24|DIBBITS Arie|NED| | ||
+ | |25|JÄRVINEN Talvikki|FIN| | ||
+ | |26|SÖDERQVIST Karin|SWE| | ||
+ | |27|KONGSTED Sofie Amalie|DEN| | ||
+ | |28|CASSOTTANA Luca|ITA| | ||
+ | |29|CAZEMIER Tonnie|NED| | ||
+ | |30|THIBAUT-MCCAW Maureen|LUX| | ||
+ | |31|HOEPER Henrik|DEN| | ||
+ | |32|JOHANNESEN Wenche|NOR| | ||
+ | |33|KIEFFER Nadine|LUX| | ||
+ | |34|DE RONDE Piet|NED| | ||
+ | |35|VAN DEN BOSCH - JANSEN Cl|NED| | ||
+ | |36|ORY DEGOMME Mathieu|FRA| | ||
+ | |37|DAVIK Eivind|NOR| | ||
+ | |38|ENEROTH Catharina|SWE| | ||
+ | |39|TISCHER Marie|GER| | ||
+ | |40|JANS Frederik|BEL| | ||
+ | |41|VAN DER HORST Jaap|NED| | ||
+ | |42|LEJEUNE Etienne|BEL| | ||
+ | |43|HOLTIES Arjen|NED| | ||
+ | |44|BAIN Gail|AUS| | ||
+ | |45|HELMUTH Vernon|USA| | ||
+ | |46|SCHILTZ Marie|LUX| | ||
+ | |47|LIND Camilla|SWE| | ||
+ | |48|SCOTT-BARRETT Karen|GBR| | ||
+ | |49|CHLADEK Jens|GER| | ||
+ | |50|VAN DER VELDEN-RIJKERS An|NED| | ||
+ | |51|BORDET Luca|ITA| | ||
+ | |52|SMEDTS Maud|NED| | ||
+ | |53|DE KONING Bas|NED| | ||
+ | |54|BALLESTER MALLOLS Francis|ESP| | ||
+ | |55|CLOUGH Sara|GBR| | ||
+ | |56|PHILIPPOT Laure|BEL| | ||
+ | |57|ANDERSEN Monika Koier|DEN| | ||
+ | |58|PROVOOST Christiaan|NED| | ||
+ | |59|JOHNSRUD Camilla|NOR| | ||
+ | |60|KANDEL Nicolas|LUX| | ||
+ | |61|NIELSEN Tina|DEN| | ||
+ | |62|FARKAS Jozsef|HUN| | ||
+ | |63|TRENKER Rodolphe|BEL| | ||
+ | |64|KARELSE Pieter|NED| | ||
+ | |65|ADDONDI Gianluca|ITA| | ||
+ | |66|GUILLEMETTE Pierre|CAN| | ||
+ | |RE|RIPLEY John William|GBR| | ||
+ | |RE|HOUTERMAN Eline|NED| | ||
+ | ^PARA EQUESTRIAN^^^^^^^^^ | ||
+ | ^CLT^COMPETITOR^CTRY^^TIME^PNTS TIME^PNTS PENAL^TOTAL^CLT^ | ||
+ | |1|DEN ELZEN Francisca|NED| | ||
+ | |2|VENEMAN Ingmar|NED| | ||
+ | |3|VAN MARWIJK Aad|NED| | ||
+ | |4|SOETE Freddy|BEL| | ||
+ | |5|LEHRTER Heiner|GER| | ||
+ | |6|POPPEN Jacques|NED| | ||
+ | |7|GROSSERICHTER Patricia|GER| | ||
+ | |8|WORTMANN Stefan|GER| | ||
{{tag>: | {{tag>: |