Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Valjakkoajokomitea 2022

Lajikomitean vuosikello

Tuire Suvanto, puheenjohtaja, sääntövastaava/ sääntötyöryhmä, valjakkoajon edustaja sääntövaliokuntaan, valmennuskoordinaattori
suvantotuire@gmail.com
+358400 632 153

Hannu Kalalahti, varapuheenjohtaja, talous/strategia
hannu@kalalahti.net
+35840 860 7600

Virpi Tunninen, sihteeri, koulutusasantuntija, KVK-edustus
virpi.tunninen@gmail.com
+35844 707 7366

Ben Simonsén, MJ-valmennusvastaava, KV-kilpailukoordinaattori
Savijärven kartano 3, 04130 SIPOO
ben.simonsen@gmail.com
+358400 506 484

Jenniina Sillanaukee, liittovalmennusvastaava, juniori- ja U25-ajuriyhteyshenkilö
jenniina.sillanaukee@gmail.com
+35840 414 2197

Tove Söderholm, kalustovastaava, kilpailukoordinaattori
tove@jscbusiness.fi
+358405561789

TAMMELIN Taija-Tuulia, tiedotus
hevospalvelut@ttt-gs.fi
+3540 572 9272

Katriina Tenhunen, sääntötyöryhmä, tapahtumakoordinaattori
katriina.tenhunen@gmail.com
+35850 322 9287

Komitean ulkopuolelta

Otto Vainio, sääntötyöryhmä
otto@valjakko.net

Jouni Heikinheimo, valjakkoajon edustaja HUJO:ssa
jouni.heikinheimo@gmail.com

Ann-Katrin Finell, KIPA-kutsutarkastaja
akfinell@gmail.com
+358440 598 173

SRL hallituksen edustaja: Salla Varenti

jaoston_yhteystiedot.txt · Viimeksi muutettu: 2022/01/27 05:37 / oiv