Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


VALJAKKOAJON MAJAVA-KUPPI FINAALI

SU 24.4. 2005 Opisto-halli klo 9.00 alk koulu ja n. klo 13 alk tarkkuus

KOULUAJO

Luokka 1 Kouluajo Helppo Kouluohjelma nro 4

pist ka
1. Paula Viita -Voutilan Galax UrHu 117 p -43,0 vp
2. Henna Haavisto - Sharm-El-Sheik SiRu 113 p -47,0 vp
3. Taru Lahti /Marjo Hämäläinen-Actros TR 111p -49,0 vp
3. Minna Saarinen /Heidi Rinne - Unzi YR 111 p -49,0 vp
5. Johanna Paulasuo-Tamorin Nestori SHaRa 110 p -50,0 vp
6. Heidi Rinne- Hiku-Hektor AuRaMa 105 p -55,0 vp
6. Leena Vähä-Erkkilä -Kuvastus UrHu 105 p -55,0 vp
8. Heidi Sinda /Marjo Kylmänen- Ukkosen Poika UrHu 103 p -57,0 vp
8. Janita Korhonen -Frodo NaR 103 p -57,0 vp
10. Jaana Hokkanen -Jarvantarhan Nestori NuR 102 p -58,0 vp
11. Anna Koivisto - Hessin Vappu UrHu 96 p -64,0vp
12. Hanna Uosukainen -Rokki-Poju UrHu 95 p -65,0 vp
13. Janita Korhonen-Justus Fia NaR 91 p -69,0 vp
14. Sini Tenkanen - Kauppilan Mara HusR 79 p -91 vp


Luokka 2 Kouluajo vaativa FEI nro 7

1. Heidi Sinda /Anja Tuurna -Lars UrHu 111 p -49,0 vp
2. Sanna Järvelä -Jallun Heili SRS 91 p -69,0 vp
3. Jarmo Murola /Mirjam Airio-Murola -The Most SS-92 90 p -70,0 vp

TARKKUUSAJO

Luokka 3 Tarkkuusajo Helppo

1. Janita Korhonen -Justus Fia NaR 0-0 vp 41,20 s
2. Hanna Uosukainen -Rokki-Poju UrHu 0-0 vp 42,30 s
3. Paula Viita -Voutilan Galax UrHu 0-5 vp 41,38 s
4. Jaana Hokkanen -Jarvantarhan Nestori NuR 0-5 vp 72,88 s
5. Janita Korhonen -Frodo NaR 5 vp 121,53s
6. Taru Lahti /Marjo Hämäläinen-Actros TR 5 vp 133,98 s
7. Henna Haavisto - Sharm-El-Sheik SiRu 5 vp 141,21 s
8. Johanna Paulasuo-Tamorin Nestori ShaRa 5 vp 144,41 s
9. Heidi Sinda /Marjo Kylmänen- Ukkosen Poika UrHu 5 vp 150,80 s
10. Leena Vähä-Erkkilä -Kuvastus UrHu 5 vp 154,88 s
11. Heidi Rinne- Hiku-Hektor AuRaMa 15 vp138,83 s
12. Minna Saarinen /Heidi Rinne - Unzi YR 15 vp 143,71 s
13. Anna Koivisto - Hessin Vappu UrHu 15 vp 180,53 s


Luokka 4 Tarkkuusajo Vaativa (+20 cm)

1. Jarmo Murola /Mirjam Airio-Murola -The Most SS-92 10 vp 127,89 s
2. Heidi Sinda /Anja Tuurna -Lars UrHu 11,5 vp 148,30
3. Sanna Järvelä -Jallun Heili SRS 20 vp 130,31 s

MAJAVA-KUPPI- HELPPO

24.10.20.2.3.4.23.4.tot
ko ta
1. Paula Viita UrHu 0 0 14 4,33 18,3 p
2. Heidi Sinda UrHu 6 6 2 1,8 1,44 17,2 p
3. Janita Korhonen NaR 0 0 1,8 13,00 14,8 p
4. Henna Haavisto SiRu 0 3 7 1,86 11,9p
5. Hanna Uosukainen UrHu 2 1,2 6,5 9,7 p
6. Minna Saarinen YR 1,2 1,2 4,7 1 8,1 p
7. Taru Lahti TR 0 1 4,7 2,17 7,8 p
8. Leena Vähä-Erkkilä HusR 1,5 2,3 1,3 5,1p
8. Johanna Paulasuo ShaRa 0 3,5 1,63 5,1 p
10. Irina Mannonen YR 3 2 5 p
11. Jaana Hokkanen NuR 0 0 1,4 3,25 4,7 p
12. Heidi Rinne AuRaMa 0 0 1 2,3 1,08 4,4 p
13. Anna Koivisto UrHu 1,3 1,18 2,5 p
14. Maija Niemelä NaR 0 1,5 1,5p
15. Arttu Niemelä NaR 1,2 1,2p
16. Sini Tenkanen HusR 1,0 1,08 1,0 p

MAJAVA-KUPPI- VAATIVA

24.10. 20.2. 3.4. 23.4.tot
ko ta
1. Heidi Sinda UrHu 5 18 6 6 6 38 p
2. Sanna Järvelä SRS 10 4,5 3 3 2 22,5 p
3. Jarmo Murola SS-92 2 6 2 2 6 18 p
4. Anniina Kuula TKR 5 0 5 p
5. Heikki Heiskanen YR 0 3,6 3,6 p
6. Hannu Kalalahti YR 0 2,6 2,6 p
7. Paula Viita 0 2,57 2,57 p
8. Hanna Ström NuR 2,5 0 2,5 p
9. Hannu Kalalahti YR/ 0 2,25 2,25 p
10. Maija Niemelä NaR 0 2 2 p
2005/majavacupivtulokset.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)