Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Alue valjakkokilpailut Tammisaaressa 21.5.2006

Tulokset A+C

Luokka I Seuraluokka, avoin kaikille, helppo Kouluohjelma no 4

A pntscltC pntscltA+C pntsCLT
1. Fredrik von SchantzV-NRIt´s Calvin54101541
2. Nana SljahtaKrRSarien-Adastina59203592
3. Fredrik v SchantzV-NRLebrecht&Robin60302603
4. Marjo ValtanenKrRSMK Apu92,5584100,54
5. Merja Nyman-OlkkonenPiRSneprincess70,54ELIM

Luokka II Alueluokka, avoin kaikille, helppo Kouluohjelma no 6

A pntscltC pntscltA+C pntsCLT
310Janita KorhonenNaRJustus Fia39,510139,51
372Hanne-Leena TuominenUrHuPikku-Peto44,520344,52
307Satu ValkasBWKRDamon49,530249,53
304Jarmo SuihkonenKrRMikron Varjo54,550654,54
362Sari VileniusUrHuPläsi58605585
365Talvikki JärvinenK-HRKarpalo49,5391158,56
309Janita KorhonenNaRFrodo61,570461,57
369Marko RekolaUrHuTarantini66939698
311Heidi RinneAuRaMaVäinö6585,51070,59
364Tove-Maria HolmastoKrRBaro6810387110
370Maija NiemeläNaRNyytti-Neiti75,5110775,511
373Hanna UosukainenUrHuRokki-Poju811212129312

Luokka III Alueluokka, avoin kaikille, vaativa Kouluohjelma FEI no 7

A pntscltC pntscltA+C pntsCLT
314Lotta TurkuV-NRIt´s Casper49,520149,51
366Tove-Maria HolmastoKrRSilvester II51303512
368Sanna TirkkonenHusRCandy Boy45,516651,53
376Ben SimonsénHusRKidi58,543561,54
375Ben SimonsénHusRArtemis64534675
303Nina SuihkonenKrRMikron Varjo67602675

Luokka IV Alueluokka, avoin parille, vaativa Kouluohjelma FEI no 6

A pntscltC pntscltA+C pntsCLT
358Ben SimonsénHusRKidi & Artemis57,210157,21
367Jari IhanamäkiKrRPavarotti & Cojac69,6212381,62
315Camilla SimonsénHusRPolly & Annabella76,838284,83

21.5 / V-NR / mw

2006/tulokset2105.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)