Lähtölista LOPULLINEN? aikataulutus valjakkoajon aluekilpailut su 27.4. klo 10 alk

:!: Varmista vielä ajat kilpailupaikalla :!:

Luokka 3 Aluekilpailuluokka, Kouluohjelma nr. 4 (helppo) 1999, avoin poneille/hevosille

10.00 1. 429 Heidi Sinda/Kirsi Roine -Vilin Poika UrHu
10.09 2. 419 Tony Andersson -Kuvastus HusR
10.18 3. 326 Saija Huupponen -Symphatil Darkness 65 SH LR-team
10.27 4. 315 Soila Lehmusvaara/Juulia Mäkelä - Hessi-Iida & Nikolai UrHu
10.36 5. 314 Minna Raf -Friars First Love UrHu
10.45 6. 421Heidi Sinda/Pirjo Reunanen -Ramsus UrHu
10.54 7. 437 Marko Särmäharju -Coen D UrHu
11.03 8. 320 Barbro Henriksson/Britta Henriksson -Auke POM

11.25 9. 428 Heidi Sinda/Sanna Mäkinen -Usvan Ronja UrHu
11.34 10. 412 Sanna Järvelä/Anne Lehtinen -Strelizia Nicolai SRS
11.43 11. 318 Sanna Uotila - Maplehill Aideen UrHu
11.52 12. 439 Janette Sinkkonen -Löwe TRS
12.01 13. 417 Jarmo Murola -Bullit Son SS-92
12.10 14. 425 Talvikki Järvinen /Camilla Christiansen -Linde Boy K-HR
12.19 15. 415 Juha Vilenius -Kirkastus UrHu

12.45 16. 426 Heidi Sinda/Merita Haggren -Vipero UrHu
12.54 17. 321 Anna Lehtiö/Mari Louhi-lehtiö -Ai.Ka Hermann UrHu
13.03 18. 413 Sanna Järvelä/Paula Mikkonen -Amatzoni SRS
13.12 19. 319 Ella Asumaniemi- Pee-Peen Oskari TRS (104cm)
13.21 20. 424 Hanna Nykänen/Minna Raf - Frostlands Sun NR
13.30 21. 301 Leena Vähä-Erkkilä -Hessin Vivahde HusR (140 cm)
13.39 22. 427 Heidi Sinda/Leena Paija -Illuusia UrHu

Luokka 4 Aluekilpailuluokka , Kouluohjelma nro 7 vaativa(Ruots. 3A) avoin poneille /hevosille

14.15 1. 317 Janette Sinkkonen - Ljosprins TRS
14.24 2. 172 Saija Huupponen -Hansa LR –team
14.33 3. 311 Päivi Jaakkonen- Peacock TRS
14.42 4. 418 Jarmo Murola -Sweet Maraton SS-92
14.51 5. 165 Heidi Sinda /Anja Tuurna -Nelson UrHu (140 cm)

Tarkkuusosuus

Kaksiosainen tarkkuuskoe (I-osa arv. virhepistekilpailu, II-osa arv. aikakilpailu, ks. 968§2 ).

Luokka 7 Aluekilpailuluokka (+30 cm), avoin poneille/hevosille

10.20 1. 429 Heidi Sinda/Kirsi Roine -Vilin Poika UrHu
10.25 2. 419 Tony Andersson -Kuvastus HusR
10.30 3. 326 Saija Huupponen -Symphatil Darkness 65 SH LR-team

10.45 4. 315 Soila Lehmusvaara/Juulia Mäkelä - Hessi-Iida & Nikolai UrHu
10.50 5. 314 Minna Raf -Friars First Love UrHu
10.55 6. 421 Heidi Sinda/ Pirjo Reunanen -Ramsus UrHu

11.30 7. 437 Marko Särmäharju -Coen D UrHu
11.35 8. 320 Barbro Henriksson/Britta Henriksson -Auke POM
11.40 9. 428 Heidi Sinda/Sanna Mäkinen -Usvan Ronja UrHu

11.55 10. 412 Sanna Järvelä/Anne Lehtinen -Strelizia Nicolai SRS
12.00 11. 318 Sanna Uotila - Maplehill Aideen UrHu

12.20 12. 439 Janette Sinkkonen -Löwe TRS
12.25 13. 417 Jarmo Murola -Bullit Son SS-92
12.30 14. 425 Talvikki Järvinen /Camilla Christiansen -Linde Boy K-HR
12.35 15. 415 Juha Vilenius -Kirkastus UrHu

13.00 16. 426 Heidi Sinda/Merita Haggren -Vipero UrHu
13.10 17. 321 Anna Lehtiö/Mari Louhi-lehtiö -Ai.Ka Hermann UrHu (125 cm)
13.15 18. 413 Sanna Järvelä/Paula Mikkonen -Amatzoni SRS

13.30 19. 319 Ella Asumaniemi- Pee-Peen Oskari TRS (104cm)
13.40 20. 424 Hanna Nykänen/Minna Raf - Frostlands Sun NR
13.50 21. 427 Heidi Sinda/Leena Paija -Illuusia UrHu

Luokka 8 Aluekilpailuluokka (+20 cm) , avoin poneille/hevosille

14.30 1. 301 Leena Vähä-Erkkilä -Hessin Vivahde HusR (140 cm)
14.35 2. 317 Janette Sinkkonen Ljosprins TRS (125 cm)
14.40 3. 172 Saija Huupponen -Hansa LR –team
14.50 4. 311 Päivi Jaakkonen- Peacock TRS

15.05 5. 418 Jarmo Murola -Sweet Maraton SS-92
15.10 6. 165 Heidi Sinda /Anja Tuurna -Nelson UrHu (140 cm)

2008/ll2704.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 09:42 (ulkoinen muokkaus)