VALJAKKOAJON SM -KILPAILUT 31.7.-2.8.2009 Hessi-talli, Urjala Lahtölista Koe A

Luokka 1 Alueluokka, Prix de Mountain Horse, avoin nuorille hevosille/poneille (2003-2005 synt) , Kouluohjelma nro 4. (10+5), (esinepalkinnot)

10.001327Turunen Tainamari/Lukkarinen ElinaOwe DesquadronSuoRa
2345Vähä-Erkkilä LeenaKotimäen Fantacy 1046 SH HusR
3314Räf MinnaFriars First LoveUrHu
4464Sinda Heidi/Lepola EmmiHessin JeviiriUrHu
5473Reunanen Pirjo/Virtanen ElinaHessin VirpiUrHu
6465Holmasto Tove-MariaLa Brau KrR

C Marita Törnroth/ Tuire Suvanto|E Anna Leena Laakso/ Anne Määttänen

Luokka 2 Alueluokka, Prix de Hööks, avoin poneille/ hevosille, Kouluohjelma 6. (10+5), (esinepalkinnot)

11.201343Eklund Jenny/Raja-ajo IdaGonzo II &AslakKrR
2322Vienonen ElliJade WiuHu
3349Huovila HeidiH.B.YankeeValRa
4352Kirjalainen VeeraNiemenpellon MiikoESRC
5306Selänne Heidi/Selänne MikaUrussTampa
6346Komulainen EllaAjoksen JimiHAMR
7329Korhonen SatuPretty BettiinaLR
8335Nyman-Olkkonen Merja/Nyman SissiSeirina 24 FPIR
13.009472Pusa Pekka/ Reunanen PirjoVinha-LiinuTRS
10471Visakoivu Kirsi/ Vorne TiiuVahtoTaRi
11460Paija Leena/Paija JariIlluusiaUrHu
12475Henriksson Barbro /Henriksson BrittaKontiki IIPoM
13476Simonsen BenWendelinHusR
14463Tauriainen Jarmo/Thusberg JennyYk Dark PierroHusR
15414Vilenius Sari/Vilenius JuhaKirkastusUrHu
16470Närvänen Kaisa/Riekkinen TainaKultatikariUrHu

C Kati Honkanen / Kristiina Peltonen B Marita Törnroth/ Tuire Suvanto E Anna Leena Laakso/ Anne Määttänen

Luokka 3 Kansallinen, Vaativa, avoin ponivaljakoille, Poniohjelma 3. (15+10), (90,70,50)

15.00 1114Friis Anne/Koivuaho SiljaKorven SiluettiUrHu
2104Hakala Saana/ Läksy IinaPätkä-JätkäLoimURa
3117Lehtiö Anna/Lehtiö LauriHovi-MiraUrHu

C Kati Honkanen / Kristiina Peltonen B Marita Törnroth/ Tuire Suvanto E Anna Leena Laakso/

Luokka 4 Kansallinen, Vaativa, avoin hevosvaljakoille, Kouluohjelma 8. (15+10), (90,70,50)

15.401174 Järvinen Talvikki/Christiansen CamillaLinde BoyK-HR
2168 Holmasto Tove-MariaCiscoKrR
3158 Huttunen SirpaRichardMänRa
4182 Härkönen Annika/Suominen TaruConversano LegenySRS
5160 Johansson Marita/Helenius NoraElvariMänRa
6184 Hakala Saana/ Läksy IinaBrudvik Dewin 10 WdLoimURa

C Kati Honkanen / Kristiina Peltonen B Marita Törnroth/ Tuire Suvanto E Anna Leena Laakso/

RADAN PIDENNYS|päivän loput luokat 40* 100 m radalla

Luokka 5 Kansallinen, Vaikea, SM ponivaljakoille, Kouluohjelma FEI N:o 9 (20+10), (110,85,60)

17.001110von Schantz Fredrik/ It's CasperV-NR
2103Kalalahti Hannu/Läksy TiinaHessin VihtoriLoimURa

C Kati Honkanen / Sari Vilenius B Marita Törnroth/ Tuire Suvanto E Anna Leena Laakso/ Kristiina Peltonen|

Luokka 7 Prix de Urjalan kunta, Vaikea, SM hevosvaljakoille, Kouluohjelma FEI N:o 9. (20+10), (110,85,60)

17.301181Särmäharju Marko/Hagren MeritaCoen DUrHu
2157Heikinheimo Jouni/Heikinheimo LeaEl CarilloLR
3169Holmasto Tove-MariaSilvester IIKrR
4163Hakala Leena/Haapala SuviKihin JussiLoimURa

3109Turku Lotta /Härkönen AnnikaIt's CalvinV-NR

C Kati Honkanen / Sari Vilenius B Marita Törnroth/ Tuire Suvanto E Anna Leena Laakso/ Kristiina Peltonen

Luokka 8 Vaikea, Prix deVillen Huolinta SM hevosparivaljakoille, Kouluohjelma FEI N:o 8B (20+10), (135,100,70)

18.351201Lehmusvaara Soila/Lehtinen JanikaHessi-Iida&NikolaiUrHu
2256Ihanamäki JariMingo&Cojac &PavarottiKrR
3252Sinda Heidi/ Helpiö KaisaJorik M &Jorrit van`t Wyldepaed UrHu
4251Simonsen BenLili&Artemis& KidiHusR

C Kati Honkanen / Sari Vilenius B Anna Leena Laakso/ Anne Määttänen E Marita Törnroth/ Tuire Suvanto

MARATONRADANNÄYTTÖ KLO 20 omilla autoilla

2009/lla3107.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)