VALJAKKOAJON SM -KILPAILUT 31.7.-2.8.2009 Hessi-talli, Urjala Lahtölista Koe B

NRNAME CAT Section A Section D Section E
STARTFINISHSTARTFINISHSTARTFINISH
473REUNANEN PIRJO URHUHESSIN VIRPI1ALHP10:01:0010:21:0010:23:0010:32:0010:43:0011:06:49
470NÄRVÄNEN KAISA URHUKULTATIKARI2ALHP10:07:0010:27:0010:29:0010:38:0010:49:0011:13:03
104HAKALA SAANA LOIMURAPÄTKÄ-JÄTKÄ4KVAA10:00:0010:31:4110:34:0010:43:5010:55:0011:25:44
109TURKU LOTTA V-NRIT'S CALVIN5PSM10:09:0010:37:1810:40:0010:49:0011:00:0011:35:05
464SINDA HEIDI  URHUHESSIN JEVIIRI1ALHP10:29:0010:49:0010:51:0011:00:0011:11:0011:34:49
327TURUNEN TAINAMARI SUORA  OWE DESQUADRON1ALHP10:30:0010:52:0710:55:0011:05:3611:17:0011:43:19
314RÄF MINNA URHU FRIARS FIRST LOVE1ALHP10:31:0010:57:1511:00:0011:12:0011:23:0011:54:15
345VÄHÄ-ERKKILÄ LEENA HUSR  KOTIMÄEN FANTACY1ALHP10:37:0011:03:1511:06:0011:18:0011:29:0012:00:15
168HOLMASTO TOVE-MARIA KRRCISCO4KVAA10:52:0011:21:2011:24:0011:32:1911:44:0012:12:27
463TAURIAINEN JARMO HUSR  YK DARK PIERRO2ALHP11:06:0011:26:0011:28:0011:37:0011:48:0012:17:03
414VILENIUS SARI URHUKIRKASTUS2ALHP11:12:0011:32:0011:34:0011:43:0011:54:0012:23:03
472PUSA PEKKA TRSVINHA-LIINU2ALHP11:18:0011:38:0011:40:0011:49:0012:00:0012:29:03
475HENRIKSSON BARBRO POM KONTIKI II2ALHP11:24:0011:44:0011:46:0011:55:0012:06:0012:35:03
476SIMONSÉN BEN HUSRWENDELIN2ALHP11:30:0011:50:0011:52:0012:01:0012:12:0012:41:03
460PAIJA LEENA URHUILLUUSIA2ALHP11:45:0012:05:0012:07:0012:16:0012:27:0012:56:03
471VISAKOIVU KIRSI TARI VAHTO2ALHP11:51:0012:11:0012:13:0012:22:0012:33:0013:02:03
184HAKALA SAANA LOIMURABRUDVIK DEWIN 10WD4KVAA11:47:0012:16:2012:19:0012:27:1912:39:0013:07:27
322VIENONEN ELLI WIUHU  JADE2ALHP11:52:0012:18:1512:21:0012:33:0012:44:0013:22:08
329KORHONEN SATU LR PRETTY BETTIINA2ALHP11:57:0012:23:1512:26:0012:38:0012:49:0013:27:08
346KOMULAINEN ELLA HAMRAJOKSEN JIMI2ALHP12:02:0012:28:1512:31:0012:43:0012:54:0013:32:08
349HUOVILA HEIDI VALRAH.B.YANKEE2ALHP12:07:0012:33:1512:36:0012:48:0012:59:0013:37:08
352KIRJALAINEN VEERA ESRC   NIEMENPELLON MIIKO2ALHP12:12:0012:38:1512:41:0012:53:0013:04:0013:42:08
343EKLUND JENNY KRRASLAK - GONZO II2ALHP12:27:0012:49:0712:52:0013:02:3613:14:0013:46:07
335NYMAN-OLKKONEN MERJA PIR SEIRINA 24 F2ALHP12:33:0012:55:0712:58:0013:08:3613:20:0013:52:07
114FRIIS ANNE URHU   KORVEN SILUETTI4KVAA12:32:0013:03:4113:06:0013:15:5013:27:0013:57:44
306SELÄNNE HEIDI TAMPAURUSS2ALHP12:44:0013:06:0713:09:0013:19:3613:31:0014:03:07
174JÄRVINEN TALVIKKI K-HRLINDE BOY4KVAA12:48:0013:17:2013:20:0013:28:1913:40:0014:08:27
182HÄRKÖNEN ANNIKA  CONVERSANO LAGENY4KVAA12:53:0013:22:2013:25:0013:33:1913:45:0014:13:27
158HUTTUNEN SIRPA MÄNRARICHARD4KVAA12:59:0013:28:2013:31:0013:39:1913:51:0014:19:27
160JOHANSSON MARITA MÄNRAELVARI4KVAA13:04:0013:33:2013:36:0013:44:1913:56:0014:24:27
110VON SCHANTZ FREDRIK  V-NRIT'S CASPER5PSM13:10:0013:38:1813:41:0013:50:0014:01:0014:36:05
103KALALAHTI HANNU  LOIMURAHESSIN VIHTORI5PSM13:15:0013:43:1813:46:0013:55:0014:06:0014:41:05
169HOLMASTO TOVE-MARIA KRRSILVESTER II7HSM13:26:0013:52:2413:55:0014:02:4314:14:0014:46:35
181SÄRMÄHARJU MARKO URHU COEN D7HSM13:31:0013:57:2414:00:0014:07:4314:19:0014:51:35
157HEIKINHEIMO JOUNI LREL CARILLO7HSM13:36:0014:02:2414:05:0014:12:4314:24:0014:56:35
163HAKALA LEENA LOIMURA KIHIN JUSSI7HSM13:41:0014:07:2414:10:0014:17:4314:29:0015:01:35
252SINDA HEIDI URHUJORIK M - JORRIT FAN'TWYLDPAED8PASM13:46:0014:12:2414:15:0014:22:4314:34:0015:06:35
256IHANAMAKI JARI KRRPAVAROTTI - MINGO - COJAC8PASM13:51:0014:17:2414:20:0014:27:4314:39:0015:11:35
251SIMONSÉN BEN HUSRLILI - KIDI - ARTEMIS8PASM13:56:0014:22:2414:25:0014:32:4314:44:0015:16:35
201LEHMUSVAARA SOILA URHUHESSI-IIDA - NIKOLAI8PASM13:52:0014:23:2614:26:0014:35:2914:47:0015:25:59
29.07.09 v.3. 20:30 av
2009/llb3107.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)