Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Hämeen Aluemestaruus Urjala 15-16.8.2009 Tulokset koulukoe

NRNAME+-CLT
LK 1 Seuraluokka, Prix de Urjalan Osuuspankki
Helppo, avoin nuorille hevosille/poneille (2003-2005 synt)
48Mansikkamäki Ritva TRSHESSIN JEVIIRI97,0063,001
31Pirjo Reunanen UrHUHESSIN VIRPI95,5064,502
39Tove- Maria HolmastoLA BRAU94,0066,003
47Holmasto Tove-Maria KrRRICO93,5066,504
45Vähä-Erkkilä LauriKOTIMÄEN FANTACY86,5073,505
LK 2 Alueluokka, Prix de Mira`s Style
Helppo, avoin poneille
315Lehmusvaara Soila UrHUHESSI-IIDA - NIKOLAI101,5058,501
329Korhonen Satu LRPRETTY BETTINA101,5058,501
341Korhonen Janita NaRSILENT`S BLACK QUEEN101,0059,003
343Eklund Jenny KrRASLAK - GONZO100,5059,504
357Holmasto Tove-Maria KrRLUPSUN-PIMU98,5061,505
314Räf Minna UrHUFRIARS FIRST LOVE96,5063,506
344Lehtiö Anna UrHUHOVI-MIRA95,5064,507
337Friis AnneKORVEN SILUETTI93,5066,508
356Ikonen Henna UrHUSNOWBERRY NESTOR93,5066,508
LK 3 Alueluokka, Prix de hattu.fi/ ainamuovi
Helppo, avoin hevosille
477Sinda Heidi UrHUBRUCHT FAN`T WYLDEPAED104,5055,501
437Marko Särmäharju UrHUCOEN D103,5056,502
456Heidi SindaJORIK M - JORRIK FAN`T WYLDPAED98,5061,503
478Vilenius SariTAIKA LIINA96,5063,504
440Huupponen Saija LR-teamHANSA96,5063,504
460Paija Leena UrHUILLUUSIA95,0065,006
472Pusa Pekka TRSVINHA-LIINU91,0069,007
479Nyman Sonia UrHu85,5074,508
LK 4 Seuraluokka, Prix de Villen huolinta
Helppo, avoin aluekilpailuissa kilpalemattomille valjakoille
44Pinja SorjonenRUSKELAN PEPPI100,5059,501
41Lund Karoliina CRPLÄSI95,0065,002
49Milla LeikkiläSTELLA ELONE90,5069,503
46Nanne Kuusela UHUOBERON86,0074,004
2009/tula1508.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)