Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


Hämeen Aluemestaruus Urjala 15-16.8.2009 Lopputulokset

NRNAMECLTACLTBCLTCCLTA+B+CCLT
LK 1 Seuraluokka, Prix de Urjalan Osuuspankki
Helppo, avoin nuorille hevosille/poneille (2003-2005 synt)
39Tove- Maria HolmastoLA BRAU166,00314,5920,00180,591
48Mansikkamäki Ritva TRSHESSIN JEVIIRI263,00115,4043,00581,402
31Pirjo Reunanen UrHUHESSIN VIRPI364,50215,1433,00482,643
45Vähä-Erkkilä LauriKOTIMÄEN FANTACY473,50514,4310,00287,934
47Holmasto Tove-Maria KrRRICO 66,504 0,003
LK 2 Alueluokka, Prix de Mira`s Style
Helppo, avoin poneille
357Holmasto Tove-Maria KrRLUPSUN-PIMU161,50539,5720,005101,071
341Korhonen Janita NaRSILENT`S BLACK QUEEN259,00342,5230,004101,522
337Friis Anne (pm)KORVEN SILUETTI366,50838,4310,002104,933
343Eklund Jenny KrRASLAK - GONZO459,50449,7460,006109,244
315Lehmusvaara Soila UrHU (pm)HESSI-IIDA - NIKOLAI558,50150,8470,003109,345
314Räf Minna UrHU (pm)FRIARS FIRST LOVE663,50648,3450,001111,846
329Korhonen Satu LR (pm)PRETTY BETTINA758,50155,9490,007114,447
344Lehtiö Anna UrHU (pm)HOVI-MIRA864,50747,7143,009115,218
356Ikonen Henna UrHU (pm)SNOWBERRY NESTOR966,50852,3280,008118,829
LK 3 Alueluokka, Prix de hattu.fi/ ainamuovi
Helppo, avoin hevosille
437Marko Särmäharju UrHU (hm)COEN D156,50242,2620,00198,761
460Paija Leena UrHU (hm)ILLUUSIA265,00644,2330,002109,232
477Sinda Heidi UrHU (hm)BRUCHT FAN`T WYLDEPAED355,50157,5660,005113,063
478Vilenius Sari UrHu (hm)TAIKA LIINA463,50452,3943,006118,894
472Pusa Pekka TRS (hm)VINHA-LIINU569,00785,0170,003154,015
479Nyman Sonia UrHuTARANTIN 74,508 EL0,004
474Henriksson Britta KRtKONTIKI II
440Huupponen Saija LR-team (hm)HANSA 63,50435,491
456Heidi Sinda (hm)JORIK M - JORRIK FAN`T WYLDPAED 61,50353,985
LK 4 Seuraluokka, Prix de Villen huolinta
Helppo, avoin aluekilpailuissa kilpalemattomille valjakoille
49Milla LeikkiläSTELLA ELONE169,50334,9210,001104,421
46Nanne Kuusela UHUOBERON274,00436,4623,003113,462
44Pinja SorjonenRUSKELAN PEPPI 59,501 EL0,002
41Lund Karoliina CRPLÄSI 65,002
2009/tulabc1508.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)