Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


A-VALMENNUS, Tomas Eriksson

AIKATAULU 28.-29.5.2005

Lauantai

7.45 Lotta
8.15 Fredrik
8.45 Sanna
9.15 Ben
9.45 Fredrik
10.15 Tove
10.45 Mici

11.30 (TASAN!) LOUNAS PÄÄRAKENNUKSESSA

13.00 Jari
13.30 Fredrik
14.00 Lotta
14.30 Sanna
15.00 Ben
15.30 Fredrik
16.00 Tove
16.30 Mici
17.00 Jari

n. 19.00- ILLALLINEN RAVINTOLASSA

2005/avalmsaviksellaaikataulu.txt · Viimeksi muutettu: 2016/07/25 16:42 (ulkoinen muokkaus)